Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (9-8) komanda, kuri svečiuose net 94:65 (19:25, 21:18, 27:8, 27:14) sutriuškino turnyro autsaiderę Berlyno ALBA (3-14).

I.Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

Rungtynių pradžia svečiams nebuvo pati sėkmingiausia. Pirmojo ketvirčio pabaigoje spurtavę vokiečiai pratęsė atkarpą iki 10-0 ir antrojo pradžioje jau turėjo 9 taškų persvarą (19:28), o netrukus ekipas jau skyrė ir 11 taškų (23:34).

Visgi, graikai rado jėgų atsitiesti ir dar prieš didžiąją pertrauką praktiškai pavijo ALBA (39:40).

O visus reikalus išsprend iškart po pertraukos. Jie iškart ėmė tolti ir netrukus susikrovė jau16 taškų pranašumą (67:51). Trečią kėlinį svečiai laimėjo 19 taškų skirtumu – 27:8.

Ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų dar padidėjo ir galiausiai „Olympiakos“ šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojai dvitaškius metė stulbinančiu 74 proc. taiklumu (23/31). Be to, atliko net 30 rezultatyvių perdavimų.

„Olympiacos“: Alecas Petersas 23 (7/7 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud., 7 atk. kam., 27 n. b.), Nigelas Williamsas-Gossas 13, Moustapha Fallas 12, Giannoulis Larentzakis 10 (7 rez. perd.), Kostas Papanikolaou (5 rez. perd.) ir Shaquielle'as McKissicas po 9.

ALBA: Mattas Thomasas 15 (3/4 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.), Matteo Spagnolo 11 (5 rez. perd.), Sterlingas Brownas 10, Yanni Wetzellis 8, Justinas Beanas 6.