OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pranašumo išlaikyti nesugebėjo ir pralaimėjimą patyrė „Kaunas City“.

Antrajame kėlinyje dviejų įvarčių persvarą turėję kauniečiai galiausiai 4:6 nusileido „Prizma“ komandai.

Jau ketvirtąją minutę kauniečiai įsiveržė į priekį. Aivaras Bendžius metimu vienu lietimu pasiuntė ritulį į vartų kampą (03:12, rez. perd. Ossianas Eklundas, Dmytro Danylenko).

Nors pirmajame kėlinyje toliau pavojingesnes atakas kūrė „Kaunas City“, per likusią kėlinio dalį įvarčiais pasižymėjo tik „Prizma“. Savo progas realizavo Jurijus Sardarjanas (05:32) ir Haraldas Štrombergas (15:17, rez. perd. Valteris Apfelbaumas).

Antrajame kėlinyje gražų komandinį žaidimą demonstravę kauniečiai pelnė net tris įvarčius be atsako. Tikslą pasiekė Lukas Žukauskas (23:46, rez. perd. Ondrejus Machala, Michalas Machacas), Nazaras Ružnikovas (28:59, rez. perd. Dmytro Danylenko, Aivaras Bendžius) ir Machalas Machacas (30:22, rez. perd. O. Machala, L. Žukauskas).

Po nesėkmingos atkarpos „Prizma“ paprašė pertraukėlės ir netrukus pelnė jau savo įvartį. Iš arti ritulį į vartus siuntė jo skriejimo kryptį pakeitęs Mikelis Redlihas (32:20, rez. perd. Georgijus Pujacas).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvos ėmė „Prizma“ veteranai, kurie nulėmė savo komandos pergalę. Georgijus Pujacas (42:37, rez. perd. Kristeris Gura, Edijus Brahmanis) rezultatą išlygino, o Mikelis Redlihas pelnė pergalingą įvartį (55:53, rez. perd. E. Brahmanis, K. Gura).

Galiausiai E. Brahmanis nubraukė kauniečių viltis įvarčiu į tuščius vartus (58:55, rez. perd. Uldis Pūpolas).