Brazilas Gabrielis Jesusas įkvėpė „Manchester City“ pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, kur rezultatu 2:1 įveikė Liverpulio „Everton“.

Carlo Ancelotti tai buvo pirmoji nesėkmė naujojoje komandoje po dviejų iš eilės pergalių.

Abu įvarčius G.Jesusas pelnė antrojo kėlinio pradžioje. 51-ą minutę jis išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą. Vos po septynių minučių puolėjas sulaukė dar vieno perdavimo ir neklysdamas smūgiavo jau į apatinį vartų kampą – 2:0.

71-ą minutę „Everton“ sušvelnino atsilikimą, kai Richarlisonas pasinaudojo komandos draugo įžvalgumu ir po gero perdavimo nuginklavo vartininką.

„Manchester City“ ši pergalė padėjo priartėti prie antroje „Premier“ lygos vietoje esančių „Leicester City“, nuo kurių dabar atsilieka tik vienu tašku.