Pergale Kėdainiuose draugiškų rungtynių maratoną pradėjo Vilniaus „Wolves“. Į sostinę persikėlusi komanda svečiuose įveikė vietos „Nevėžį-Optibet“ 84:57 (29:10, 31:13, 15:17, 9:17).

Dviženklę persvarą „Wolves“ įgijo sužaidus vos 4 minutes, kai po taiklių Regimanto Minioto ir Tre‘Shawno Thurmano tolimų metimų pirmavo 14:3, priversdami aikštės šeimininkų trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Ji situacijos aikštėje nepakeitė, vilniečiai didino pranašumą ir iki pirmojo ketvirčio pabaigos susikrovė 19 taškų skirtumą – 29:10.

Perėmęs kamuolį dėjimu antrąjį ketvirtį pradėjo Vitalijus Kozys. Net 9 sykius privertę varžovus suklysti „Wolves“ sparčiai didino atotrūkį. B atsako surinkę 15 taškų, kėlinio viduryje Vilkai pirmavo 46:12, o iki pertraukos susikrovė ir 37 taškų pranašumą – 60:23.

Po pertraukos „Wolves“ pirmavo rekordine rungtynėse 38 taškų persvara (72:34), bet po to sumažino rungtynių tempą, ėmė klysti ir leido varžovams laimėti paskutinį ketvirtį bei sumažinti atsilikimą.

„Rezultatas yra džiugu, kada laimi bet kokias rungtynes, bet tai nėra esminis dalykas šiuo pasiruošimo momentu. Tai buvo mūsų pirmosios rungtynės. Pradėjome su gera energija – taip, kaip norėjome. Greičiai buvo reikiami, intensyvumas gynyboje. Kamuolių daug perėmėme ir gavome daug lengvų taškų, pataikėme tritaškius žvėrišku procentu. Čia geroji pusė“, – apie dvikovos startą kalbėjo „Wolves“ strategas.

Šiame mače „Wolves“ komandai dar nepadėjo vos prieš kelias dienas prie komandos prisijungęs Rasheedas Sulaimonas, taip pat poilsio gavę ar smulkias traumas besigydantys Jeffery Tayloras, Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas ir Paulius Valinskas.

„Kėdainiai po pertraukos išėjo su kitokiu fiziškumu. Ką reikės taisyti, kad mes kaip ir šiek tiek atsipalaidavę išėjome, nors kalbėjome apie tai, kad turime žaisti taip pat, pradėti taip, tarsi vėl būtų 0:0. Tai šiek tiek jautėsi, – pripažino K. Kemzūra. – Ypač antroje pusėje neramino, ką reikės skubiai taisyti, tai tos klaidos. 18 klaidų. Daug jų buvo perduodant kamuolį, tiesiog kai kuriais atvejais išmesdavome į užribį arba bandydavome per gudriai sužaisti, vietoje to, kad sužaisti paprasčiau ir gautųsi efektyviau. Aišku, vėl susikūrėme progų, bet mažiau pataikėme. Bet antrą pusę pralošėme. Tai negerai.“

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Regimantas Miniotas 19 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys, Arnas Beručka ir Džordže Gagičius po 12, Kristuas Žemaitis 9, Tre‘Shawnas Thurmanas 8, Donatas Sabeckis (10 rez. perd.) ir Egidijus Mockevičius – po 6. Motiejus Maziliauskas nepasižymėjo.

„Nevėžio-Optibet“ gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Robertas Keliačius ir 9 taškus įmetęs Lovre Bašičius.

Antrąsias draugiškas rungtynes „Wolves“ žais rugsėjo 2 d. su Vilniaus „Rytu“.