Milano „AX Armani“ (5/0) išgyveno dramą, bet išlieka nepralaimėjusia Eurolygoje – Ettore Messinos auklėtiniai namie 73:72 (14:17, 12:23, 25:11, 22:21) palaužė Vilerbano ASVEL (3/2).

Prancūzai į priekį šovė nuo pirmų minučių ir vienu metu turėjo 16 taškų pranašumą, o „AX Armani“ pabudo po pertraukos – trečią kėlinį laimėjo 25:11, panaikino dviženklį atsilikimą ir grįžo į rungtynes, kurių likimas sprendėsi paskutinis akimirkomis.

Likus žaisti 27 sekundes Devonas Hallas smeigė tritaškį ir išvedė Italijos klubą į priekį 73:72 – tai galiausiai tapo pergalingu metimu, nors ASVEL dar turėjo dvi progas išplėšti pergalę.

Kitoje aikštės pusėje Davidas Lighty prametė tritaškį, Charlesas Kahudi nusiėmė kamuolį puolime ir paleido dar vieną tolimą metimą, bet ir šis nepasiekė tikslo.

Įdomu tai, kad tai buvo vieninteliai mačo didvyriu tapusio D. Hallo taškai, prieš tai jis buvo prametęs visus penkis metimus iš žaidimo.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 15, Nicolo Melli 14, Malcolmas Delaney 12, Giampolo Ricci 10.

ASVEL: Elie Okobo 25, Chrisas Jonesas 12.