Donato Motiejūno šansai likti Hjustone auga – susitiko su naujuoju „Rockets“ treneriu

Savo vardo krepšinio stovykloje jaunimui sudalyvavęs Donatas Motiejūnas išskrido į JAV, kur susitiko su naujuoju „Houston Rockets“ strategu Mike’u D’Antoni. Jau anksčiau kalbėta, kad šis krepšinio specialistas mato lietuvį savo žaidimo schemose, tad veikiausiai tik laiko klausimas, kada bus pasirašyta nauja sutartis.

Po pastarojo sezono D. Motiejūnas tapo laisvuoju agentu, ir „Rockets“ klubui teks pasiūlyti didesnę sumą nei bet kuri kita komanda, jei nori matyti puolėją Hjustone kitą sezoną. Neoficialus pokalbis prie vakarienės stalo su M. D‘Antoni rodo, kad treneriui išties rūpi D. Motiejūnas ir jo ateitis. „Turėjau garbės pavakarieniauti ir pasikalbėti su naujuoju treneriu Mike’u D’Antoni. Geriausi linkėjimai“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė lietuvis.

„Rockets“ komandoje D. Motiejūnas praleido ketverius metus. Praėjusį sezoną per 42 sužaistas rungtynes jis aikštėje praleido po 15 minučių, pelnė po 6,5 taško, atkovojo po 3,2 kamuolio ir atliko po 1,1 rezultatyvaus perdavimo. Į aikštę lietuvis grįžo po sudėtingos nugaros operacijos ir reabilitacijos, trukusios kone 9 mėnesius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų