Įspūdingą pasirodymą surengęs Nikola Jokičius padėjo Denverio „Nuggets“ (13/13) komandai pasiekti pergalę NBA lygoje.Serbo vedama ekipa svečiuose 127:112 (28:29, 44:27, 31:18, 24:38) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (9/16) klubu.

34 minutes ant parketo praleidęs N.Jokičius pelnė 35 taškus, atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei blokavo 2 metimus.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje stvėrė jautį už ragų ir įrodinėjo, kas geresni. Pastarieji rungtynes pradėjo įgydami 8 taškų persvarą (14:6).

Antrajame kėlinyje uraganinį puolimą demonstravusi „Nuggets“ ekipa spurtavo 9-0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (56:43).

44 taškus per antrą ketvirtį surinkę Denverio krepšininkai didžiąją pertrauką pradėjo su 16 taškų pranašumu (72:56).

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau diktavo sąlygas, o skirtumas tarp komandų tik dėjo. Netrukus jis pasiekė ir 30 taškų ribą (87:57).

Didžiausias skirtumas fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 32 taškai (106:74). Nors aikštės šeimininkai dar kiek aptirpdė deficitą, tačiau jis buvo gerokai per dideles siekiant atkurti intrigą šiame mače ir lengva pergalė atiteko svečiams iš Denverio – 127:112.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (11/18 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud., 17 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Markusas Howardas 21 (6/12 trit.), Monte Morrisas 19, Aaronas Gordonas ir Bonesas Hylandas po 16, Jeffas Greenas ir Facundo Campazzo (8 rez. perd.) po 8.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 16 (4/5 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), Devinas Vassellas 15, Brynas Forbesas ir Keldonas Johnsonas (3/3 trit.) po 14, Tre Jonesas 12 (9 atk. kam.), Derrickas White‘as ir Keita Batesas-Diopas po 10, Thaddeusas Youngas 7.