Triuškinančią pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (14/13) krepšininkai, vėl persvėrę pergalių ir nesėkmių balansą į teigiamą pusę.

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 116:95 (32:18, 32:27, 29:23, 23:27) susitvarkė su Oklahomos „Thunder“ (8/17) komanda ir nutraukė jos dviejų iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą.

„Lakers“ šiose rungtynėse vertėsi be vieno iš savo lyderių Anthony Daviso. Krepšininkas mačą praleido dėl skaudančio kairio kelio.

Svečiai iš Los Andželo reikalus ėmė spręsti dar pirmajame kėlinyje ir spurtavo 12-0, kas leido susikrauti iškart dviženklį pranašumą (18:8).

Antrajame kėlinyje Los Andželo ekipa sudavė dar vieną smūgį oponentams. Šį kartą atkarpa 9-0 padėjo dar labiau atsiplėšti ir skirtumas tapo 24 taškai (51:27).

Po didžiosios pertraukos „Lakers“ ir toliau, kaip tikra čempionų komanda, nesižvalgė į rezultatą ir tik didino apsukas, o ekipas jau skyrė 29 taškai (86:57). Tai buvo didžiausias skirtumas fiksuotas rungtynėse tarp ekipų.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai kiek atleido vadeles ir leido varžovams priartėti, tačiau pergalė išliko triuškinama – 116:95.

Šiose rungtynes 4 atšokusius kamuolius sugriebęs „Lakers“ vidurio puolėjas DeAndre Jordanas tapo 41-uoju žaidėju lygos istorijoje, kuris pasiekė 10 tūkst. atkovotų kamuolių ribą. Šiuo metu jo sąskaitoje – 10002 atkovoti kamuoliai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (9/14 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), Avery Bradley 22 (6/8 trit., 4 per. kam.), Austinas Reavesas 13, Talenas Hortonas-Tuckeris 11, Wayne‘as Ellingtonas 9, Russellas Westbrookas 8 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.).

„Thunder“: Tre Mannas 19 (5/7 dvit., 3/8 trit.), Joshas Gidey 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Luguentzas Dortas (2/11 trit.) ir Shai Gilgeousas-Alexanderis po 11, Dariusas Bazley (7 atk. kam.) ir Derrickas Favorsas po 9.