Sėkmingai ketvirtajame kėlinyje rungtyniavusi Indianos „Pacers“ (12/16) komanda, kad ir be vyriausiojo trenerio Ricko Carlisle‘o, sugebėjo laimėti ir pasiekti trečiąją pergalę paeiliui. Indianos klubas namuose 106:93 (22:26, 34:28, 26:26, 24:13) įveikė Dalaso „Mavericks“ (12/13) krepšininkus.

„Pacers“ strategas R.Carlisle‘as užsikrėtė koronavirusu ir praleis bent 10 dienų karantine, tad šiose rungtynėse jis negalėjo būti prie šoninės linijos ir vadovauti ekipai.

Įspūdingai šiame mače pasirodė Domantas Sabonis. „Pacers“ aukštaūgis rungtyniavo 34 minutes, per kurias pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 2 klaidas ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Dalaso krepšininkai antrojo ketvirčio pradžioje ėmė didinti skirtumą (22:30). Vis dėlto, greitai į tai reagavo aikštės šeimininkai, kurie netruko sumažinti deficitą iki minimumo (29:30), o netrukus ir patys šovė į priekį (44:36).

Galiausiai žaidimą Indianos ekipa perlaužė ketvirtajame kėlinyje. Pastarieji surengė sėkmingą atkarpą 8-0, kuri leido vėl kiek atsiplėšti (98:89).

Dalaso krepšininkai atsakė iškart dviemis rezultatyviomis atakomis ir priartėjo (98:93), tačiau rungtynes aikštės šeimininkai užbaigė ne tik neleisdami varžovams daugiau pelnyti taškų, tačiau patys pridėjo dar aštuonis taškus be atsako ir padėjo tašką susitikime – 106:93.

„Pacers“: Carisas LeVertas 26 (7/16 dvit., 4/7 trit.), Domantas Sabonis (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 12 (8 rez. perd.), Oshae Brissettas 9.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (10/17 dvit., 1/8 trit., 4/4 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Kristapas Porzingis 22, Timas Hardaway Jr. 15 (1/9 trit.), Jalenas Brunsonas 14 (7 atk. kam.).