Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (11/9) laimėjo NBA lygoje, kai namuose 121:106 (32:31, 31:30, 26:20, 32:25) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (3/16) krepšininkus.

„Pelikanams“ tai buvo antroji pergalė iš eilės lygoje, o „Spurs“ pralaimėjo jau 14-ą susitikimą paeiliui.

J.Valančiūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 12 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, padarė klaidą ir 3 sykius prasižengė.

Aukštaūgiui tai buvo antrasis dvigubas dublis per pastaruosius tris susitikimus. Maža to, krepšininkas buvo arti asmeninio sezono rezultatyvumo rekordo. Jam pagerinti pritrūko 3 taškų.

Per pirmąją mačo pusę dar vyko atkakli kova, bet šeimininkai galiausiai pabėgo po pertraukos. Trečiajame kėlinyje vienu metu jie laimėjo atkarpa 9-0 ir išsiveržė į priekį 80:69.

Kiek vėliau skirtumas dar padidėjo. „Spurs“ dar bandė vytis, bet „Pelicans“ sėkmingai išlaikė pergalngą persvarą.

„Spurs“ šįkart rungtynėse nepadėjo pirmasis lygos šaukimas Victoras Wembanyama

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 24 (9/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud., 12 atk. kam.), CJ McCollumas 19 (8 rez. perd.), Trey Murphy 18, Herbertas Jonesas 17 (3/4 trit.), Brandonas Ingramas 14.

„Spurs“: Devinas Vassellas 14, Jeremy Sochanas 13, Julianas Champagnie ir Zachas Collinsas po 12, Keldonas Johnsonas (7 atk. kam.) ir Cedi Osmanas po 11, Malaki Branhamas 10.