Devyniese rungtyniauti likęs Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:2 neatsilaikė prieš „Wolves“ futbolininkus.

Bukayo Saka jau 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Nicolas Pepe 32-ąją minutę suklaidinęs varžovą nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nubaudė Davidą Luizą raudona kortele. Tuo tarpu Rubenas Nevesas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo Williano Jose uždirbą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Joao Moutinho 49-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Wolves“ naudai 2:1.

„Kanonierių“ vartininkas Berndas Leno 73-ąją minutę už žaidimą ranką už baudos aikštelės ribų buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti devyniese.

Kitose turo rungtynėse „Sheffield Utd“ 2:1 įveikė „West Brom“ ekipą.