naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjo aštuntfinalio mačą ispanams, kuris sukėlė daug įvairiausių emocijų tiek sirgaliams, tiek žaidėjams ir visam Lietuvis rinktinės personalui.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pralaimėjo aštuntfinalio mačą ispanams, kuris sukėlė daug įvairiausių emocijų tiek sirgaliams, tiek žaidėjams ir visam Lietuvis rinktinės personalui.

REKLAMA

Šiame Europos čempionate gražiausiomis spalvomis suspindo Mindaugas Kuzminskas, kuris nuo Rusijos pradėto karo Ukrainoje neturėjo klubo ir sportavo individualiai.

Visgi, kai vyriausias Lietuvos rinktinės žaidėjas įgavo formą, jis tapo itin svarbiu Kazio Maksvyčio ginklanešiu, kildamas nuo suolo.

Europos čempionate be kontrakto iki šiol esantis puolėjas per nepilnas 18 minučių rinkdavo po 10 taškų, sugriebdavo 2,5 atšokusio kamuolio bei tritaškius mesdavo 50 procentų tikslumu.

Po patirto pralaimėjimo Ispanijos rinktinei Kuzia socialiniame tinkle „Facebook“ dėkojo visiems sirgaliams ir kalbėjo apie skaudų pralaimėjimą.

REKLAMA

„Kartu laimime, kartu pralaimime. Po tų skaudžių rungtynių su Ispanija praėjo beveik 48 valandos, tačiau mintimis vis dar grįžtu į rungtynių momentus. Vienas neatkovotas kamuolys, viena klaida, vienas pramestas metimas... Ir važiuoji namo. Liūdna, apmaudu, pikta.

REKLAMA

Tačiau vis tiek labai noriu padėkoti visai komandai – žaidėjams, treneriams, ir mūsų nuostabiam staff‘ui. O ypatinga pagarba ir visi kiti žodžiai – mūsų sirgaliams. Jūsų palaikymą jautėme kiekvienose rungtynėse ir net po jų. Pats didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū“, – „Facebook‘e“ rašė M. Kuzminskas.

Nesuprantu kuo čia džiaugtis. Visiška absurdas. Grįžo pralošę visoms rimtoms komandoms ir džiaugiasi? Gal užgėrė? Ar kanapėmis apsicalgė? Lauk trenerį Maksvytį nesugebėjusį su tikrai gerais krepšininkais laimėti prieš Vokiečius, Prancūzus, Slovėnus, Ispanus!!! Treneris visiškas mėšlas, vidutinybė, nesusitvarkantis su savo mintimis, nesugebantis mobilizuoti žaidėjų lemiamam momente. Vieną kartą - dar galima suprasti, bet visus keturis kartus - tai absurdas. Nenorim daugiau laukti, nervuotis ir su tokiu treneriu pralošti. Jis neturi jokios moralinės teisės toliau treniruoti rinktinės. Taip pat kaip ir Žalgirio nesugebėjęs išvesti į finalą. LKF dar jam neleidžia išeiti iš trenerių? Baikit kvailioti. Jam buvo sudarytos visos sąlygos, ateityje niekpo geresnio nesulauksim. Von iš rinktinės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų