Dar vienas atvejis olimpiadoje: prieš Izraelio sportininką atsisakė kovoti jau antras atletas

Olimpinėse vyrų dziudo svorio kategorijos iki 73 kg varžybose dar prieš keletą dienų atsisakė kovoti alžyrietis Fethi Nourine.

Pirmajame rate F.Nourine turėjo susikauti su Mohamedu Abdalarasoolu iš Sudano. Šios kovos laimėtojo antrajame rate būtų laukęs Izraelio sportininkas Toharas Butbulas. Teigiama, kad dėl šios priežasties F.Nourine ir pasitraukė iš olimpiados, nes nenorėjo kovoti su sportininku iš Izraelio.

„Palestinos klausimas yra daug svarbesnis už sporto varžybas“, - po savo pasitraukimo rėžė F.Nourine, kurį tarptautinė dziudo federacija (IJF) suspendavo neribotam laikotarpiui.

M.Abdalarasoolas be kovos pateko į antrąjį ratą, pasisvėrė ir turėjo susitikti su T.Butbulu. Visgi, prieš kovą pranešta, kad ir sudanietis atsisakė dalyvauti olimpiadoje. Sudano olimpinis komitetas šios situacijos nepakomentavo, o IJF irgi nepateikė priežasties, kodėl sudanietis atsisakė kovoti paskutinę akimirką. Kol kas nežinoma, ar tai susiję su politika.

Be kovos į aštuntfinalį patekęs T.Butbulas vėliau laimėjo vieną kovą, tačiau tada patyrė dvi nesėkmes ir nesugebėjo iškovoti medalio.


Rašyti komentarą...
L
Linas Grigas
2021-07-26 18:22:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsisakė.,reiškia pralaimėjo, viskas...
Atsakyti
-1

M
Majus
2021-07-27 05:32:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo Butbului visi burtai iki finalo (žinau, kad tai neįmanoma) ištraukti musulmonus, ir ez auksas :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų