Berlyne sekmadienį baigsis pirmasis šio sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etapas.

Į trečią finalą pateko Danas Rapšys. Jis 200 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 1 min. 44.27 sek. ir atrankoje pasidalino 3-4 vietas su olandu Lucu Kroonu (1:44.27). Greitesni buvo Matthew Satesas (1:43.96) iš Pietų Afrikos Respublikos ir australas Kyle‘as Chalmersas (1:44.21).

Trečiajame finale plauks ir Andrius Šidlauskas, kuris 200 m krūtine įveikė per 2 min. 9.71 sek. ir atrankoje buvo 6-as. Lyderių trejetą sudarė olandas Arno Kamminga (2:03.25), amerikietis Zhieras Fanas (2:08.28) ir vokietis Fabianas Schwingenschloglis (2:08.31).

Sportas.lt primena, kad D. Rapšys Berlyne per pirmąsias dvi dienas laimėjo du medalius. Penktadienį jis laimėjo 400 m plaukimą laisvuoju stiliumi, o šeštadienį buvo antras 200 m kompleksiniame plaukime.

200 m laisvu stiliumi rungties finalo pradžia – 20:19 Lietuvos laiku.