fina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fina“.

Neįtikėtina Meilutytė – pasaulio plaukimo čempionato finale

Fukuokoje (Japonija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmadienį į pirmąjį finalą mėgino patekti įspūdingą laiką atrankoje pademonstravusi Rūta Meilutytė. Pusfinalyje dėl vietos finale kovojusi lietuvė 100 m. krūtine įveikė per 1 min. 05, 09 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė pirmąją vietą. Lietuvė užtikrintai prasibrovė į finalą ir jau rytoj kovos dėl medalio. Atrankoje R. Meilutytė finišavo per 1 min. 04,67 sek.
469 2023-07-24

Meilutytė LEN apdovanojimuose pripažinta geriausia Europos plaukike

Europos plaukimo federacijos (LEN) organizuojamuose 2022 m. apdovanojimuose, Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė triumfavo geriausios Europos plaukikės nominacijoje. Priminsime, kad R. Meilutytė pernai tapo Europos ir pasaulio čempione, plaukdama 50 m krūtine. Budapešte ir Romoje ji taip pat iškovojo bronzos medalius 100 m plaukimo krūtine rungtyje, o metus lietuvė užbaigė pagerindama pasaulio rekordą ir triumfuodama pasaulio čempionate trumpajame baseine Melburne.
1597 2023-02-16

Nesėkmingas Meilutytės finišas Melburne: aiškėja, kodėl lietuvė prarado sidabro medalį

Melburne (Australija) vykstančiame 16-ajame FINA pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine ketvirtadienį pirmąjį medalį iškovoti bandė Rūta Meilutytė. Deja, lietuvė atplaukė antroji, o vėliau buvo diskvalifikuota ir liko be sidabro medalio. 100 m. krūtine lietuvė įveikė antroji, nes atsiliko tik nuo konkurentės iš JAV. Tiesa, beveik visos distancijos metu R. Meilutytė pirmavo, tačiau Lilly Kings sugebėjo finišuoti per 1 min. 2,67 sek. ir taip 0,24 sek.
2022-12-15

Teterevkova atskleidė, kodėl nevyksta į kitą savaitę startuojantį pasaulio plaukimo čempionatą

16-asis FINA pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine – jau kitą savaitę. Australijos mieste Melburne iš viso varžysis trys Lietuvos plaukikai – Rūta Meilutytė, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas. „A“ lygio normatyvus buvo pasiekę keturi mūsų šalies sportininkai, tačiau dėl ligos plaukimo treniruotes praleisti turėjusi Kotryna Teterevkova šiame čempionate nestartuos.
2022-12-07

Po pragariškai ilgos kelionės sugrįžęs Rapšys: „Viskas aptirpę iš visų pusių, bet labai džiaugiuosi“

Po 27 valandų kelionės iš Indianapolyje (JAV) vykusio paskutinio FINA Pasaulio taurės etapo į Lietuvą sugrįžo sidabro medalį iškovojęs Danas Rapšys.  Atsakinėdamas į žurnalistų klausimus sportininkas neslėpė, kad jaučia didelį nuovargį ir skausmus. Tačiau pagrindinė to priežastis labai ilga kelionė. Pats D. Rapšys nuramino, jog šiuo metu jaučiasi sveikas ir jokių traumų neturi. Taip pat sportininkas pasidalijo ir ateities tikslais. Artimiausias jų – gruodį vyksiantis pasaulio čempionatas.
160
2022-11-07

Už pasirodymus pasaulio taurės etapuose – solidžios premijos Lietuvos plaukikams

Indianapolyje (JAV) šeštadienį baigėsi FINA pasaulio plaukimo taurės trumpame (25 m ilgio) baseine sezonas, sėkmingai susiklostęs lietuviams Rūtai Meilutytei ir Danui Rapšiui. R.Meilutytė per 3 etapus susirinko 6 aukso medalius, laimėdama visus finalus 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse. Taip ji laimėjo dvi „trigubas karūnas“ ir iš organizatorių gavo 20 tūkst. JAV dolerių premiją.
203 2022-11-06

FINA Pasaulio taurė: Meilutytė ir Rapšys pateko į finalus

Lietuvos plaukikai tęsia pasirodymą FINA Pasaulio taurėje Indianapolyje (JAV).  Danas Rapšys vyrų 200 m kompleksinio plaukimo atrankoje buvo greičiausias ir žengė į finalą.  Lietuvis rytinėse varžybose Indianapolyje finišavo per 1 min. 54,19 sek. ir buvo visai netoli asmeninio rekordo (1:53.74). Andrius Šidlauskas vyrų 50 m plaukimo krūtine atrankoje užėmė 13 vietą ir į finalą nepateko.
2022-11-04

Paskutiniame taurės etape triumfuoti mėginanti Meilutytė plaukimo kompleksiniu būdu finale – septinta

Į „Triple Crown“ (liet. „Trigubos karūnos“) vienintelė besitaikanti Rūta Meilutytė šiąnakt šoko į baseiną ne pačioje mėgstamiausioje rungtyje. Lietuvė ne pagrindinės savo rungties finale – 100 m kompleksiniu būdu – finišą pasiekė septintoji. Nors atrankoje R. Meilutytė užfiksavo aštuntąjį rezultatą (59,67 sek.), finaliniame plaukime pavyko pasirodyti kiek geriau. Paskutiniame FINA pasaulio taurės etape šioje rungtyje lietuvė užfiksavo 59,58 sek. laiką.
2022-11-04

Pasaulio taurės etape JAV Rapšys iškovojo sidabro medalį

Ketvirtadienį Lietuvos plaukikai pradėjo trečiąjį Tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA) pasaulio taurės varžybų etapą, kurio pirmą dieną sidabro medaliu pasidabino lietuvis Danas Rapšys. 400 m l. stiliumi finale 27-erių metų D.Rapšys distanciją įveikė per 3 min. 37.50 sek. ir nusileido tik amerikiečiui Kieranui Smithui (3 min. 35.99 sek.). Į finalą D.Rapšys pateko trečiu rezultatu (3:43.23). D. Rapšys – vienas tituluočiausių Pasaulio taurės plaukikų.
376
2022-11-04

Trys lietuviai prasibrovė į FINA Pasaulio taurės finalą

Indianapolyje vykstančioje Pasaulio plaukimo taurėje puikius rezultatus toliau demonstruoja Lietuvos plaukikai. Ketvirtadienio vakarą į finalus prasibrovė Rūta Meilutytė, Andrius Šidlauskas ir Danas Rapšys. R. Meilutytė moterų 100 m kompleksinio plaukimo atrankoje šįryt buvo aštunta (59,67 sek. ) ir taip pat sėkmingai pateko į dar vieną Pasaulio taurės finalą. A. Šidlauskas vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje buvo septintas (58,39 sek.