Į „Triple Crown“ (liet. „Trigubos karūnos“) vienintelė besitaikanti Rūta Meilutytė šiąnakt šoko į baseiną ne pačioje mėgstamiausioje rungtyje. Lietuvė ne pagrindinės savo rungties finale – 100 m kompleksiniu būdu – finišą pasiekė septintoji.

Nors atrankoje R. Meilutytė užfiksavo aštuntąjį rezultatą (59,67 sek.), finaliniame plaukime pavyko pasirodyti kiek geriau. Paskutiniame FINA pasaulio taurės etape šioje rungtyje lietuvė užfiksavo 59,58 sek. laiką.

Kol kas geriausias laikas priklausantis R. Meilutytei šioje rungtyje yra 57,68 sek.

Auksą iškovojo Indianapolyje iškovojo amerikietė Beata Nelson (57,81 sek.), kuri 100 m kompleksiniu būdu įveikė per (57,81 sek.). Nuo jos vos per 0,01 sek. atsilikusi prancūzė Beryl Gastaldello (57,82 sek.) užėmė antrąją vietą. Tuo tarpu bronzą iškovojo 58,12 sek. užfiksavusi švedė Louise Hansson.

R. Meilutytė kol kas karaliauja savo mėgstamiausiose – 100 ir 50 m krūtine rungtyse. Abejose iškovojo auksą ankstesniuose pasaulio taurės etapuose Berlyne ir Toronte. Jeigu sportininkei pavyks triumfuoti ir Indianapolyje FINA žada skirti papildomus 10 tūkst. JAV dolerių už „Trigubą karūną“.

Inianapolyje pirmasis iš lietuvių medalį iškovojo Danas Rapšys, kuris 400 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale iškovojo sidabro medalį.