• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN SUI 16:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP CRO 19:00
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA ALB 22:00
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL NED 16:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Berlyne (Vokietija) vykstančiame pirmajame FINA pasaulio plaukimo taurės etape savo pasirodymus tęsia Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

Berlyne (Vokietija) vykstančiame pirmajame FINA pasaulio plaukimo taurės etape savo pasirodymus tęsia Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

REKLAMA

Šeštadienį D.Rapšys stebino greičiu ne pagrindinėje savo rungtyje – 200 m kompleksiniame plaukime. Jis distanciją įveikė per 1 min. 55.47 sek., pagerino karjeros rekordą, užėmė antrą vietą atrankoje ir užtikrintai pateko į finalą. Greičiau plaukė tik Matthew Satesas (1:55.09) iš Pietų Afrikos Respublikos, o trečias buvo Izraelio atstovas Yakovas Toumarkinas (1:57.18).

Į finalą pateko ir Andrius Šidlauskas. Jis 50 m krūtine atrankoje įveikė per 27.10 sek. ir buvo 7-as. Lyderių trejetą sudarė olandas Arno Kamminga (26.25), slovėnas Peteris Stevensas (26.39) bei vokietis Fabianas Schwingenschloglis (26.47).

Sportas.lt primena, kad penktadienį D.Rapšys Berlyne jau laimėjo auksą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų