Kiek anksčiau čempiono titulą užsitikrinęs Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje net 5:1 sutriuškino „Sampdoria“ futbolininkus.

Roberto Gagliardini jau 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Alexis Sanchezas 26-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Keita Balde 35-ąją minutę puikiu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

A.Sanchezas 36-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1

Andrea Pinamonti 61-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį, o Lautaro Martinezas 70-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir „Inter“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 5:1.