Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje įvyko dvi aštuntfinalio kovos. Vienose rungtynėse susitiko Madrido „Real“ ir „RB Leipzig“ tuo tarpu kitame susitikime kovėsi...

Leipcige vykusiame susitikime šeimininkai 0:1 nusileido Madrido „Real“ futbolininkams.

Vienintelio įvarčio autoriumi tapo Brahimas Diazas, kuris nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Real" į priekį 1:0.

Tuo tarpu kitame susitikime „Copenhagen“ ekipa namuose 1:3 nusileido „Manchester City“.

„Man City“ dar 10-tą minutę į priekį išvedė Kevinas De Bruyne, tačiau 34-ą minutę rezultatą išlygino Magnusas Mattssonas.

Visgi 45-ą minutę rezultatą persvėrė Bernardo Silva. Galiausiai pergalę įtvirtino 90+2 minutę pasižymėjęs Philas Fodenas.

Skaičiuojant pasirodymus įvairiose lygose tai buvo jau 11-oji „Man City“ pergalė paeiliui.

Abiejų porų atsakomieji mačai numatomi po kelių savaičių.