Miuncheno „Bayern“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje ilgai kentėjo, bet galiausiai išplėšė lygiąsias.

Vokietijos čempionai išvykoje 1:1 (0:1) sužaidė su Zalcburgo „Red Bull“. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 8 d., Miunchene.

Zalcburgo ekipa sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių turėjo atlikti keitimą – traumą patyrė Noah Okaforas, o jį pakeitė Chukwubuike Adamu.

Tačiau būtent šis priverstinis keitimas netrukus pribloškė „Bayern“ ekipą – Ch. Adamu 21-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį.

Antrame kėlinyje „Bayern“ užgulė varžovų vartus, tačiau fantastiškai žaidė ir ne kartą savo klubą gelbėjo „Red Bull“ vartininkas Phillipas Kohnas.

80-ąją minutę Zalcburgo klubas vos nepadvigubino pranašumo – Ch. Adamu smūgiavo į tuščius vartus, bet „Bayern“ išgelbėjo kamuolį išmušęs Benjaminas Pavardas.

Galiausiai „Bayern“ išsigelbėjo 90-ąją minutę po Kingsley Comano įvarčio.

„Bayern“ kamuolį kontroliavo 72 proc. laiko ir atliko dvigubai daugiau smūgių – 22 prieš 11. Jie taip pat daugiau kartų pataikė į vartų plotą – 9 prieš 6.

„Red Bull“ tai buvo pirmosios UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų etapo rungtynės klubo istorijoje.

„Bayern“ išlieka nepralaimėjęs šiame Čempionų lygos sezone – grupių etape jie laimėjo visas šešerias rungtynes.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA atsisakė išvykos įvarčio taisyklės.