Du Anglijos klubai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ – žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, eliminuodami Madrido „Atletico“ ir Lisabonos „Benfica“ komandas.

„Man City“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Atletico“, bet to užteko – pirmą mačą Pepo Guardiolos auklėtiniai buvo laimėję 1:0.

„Atletico“ antrame kėlinyje kiek prispaudė svečius ir surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau atlikti didelę grėsmę keliančius smūgius sekėsi daug sunkiau.

Paskutinėmis minutėmis „Atletico“ dar kelis kartus kaip reikiant patampė varžovų nervus, bet pasiekti taip trokštamo įvarčio nesugebėjo. Paskutinėmis minutėmis aistros peraugo į dar aukštesnį lygį – aikštėje kilo masinis susistumdymas.

Du žaidėjai buvo apdovanoti geltonomis kortelėmis, o „Atletico“ liko žaisti mažumoje – Felipe prieš save išvydo raudoną kortelę.

Net ir likę mažumoje „Atletico“ toliau kovėsi iki galo ir nemažino spaudimo – jau paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis atliko dar vieną pavojingą smūgį.

Madrido komanda per visą mačą į vartų plotą pataikė tris kartus „Man City“ – kartą ir tik pačioje mačo pabaigoje.

Pusfinalyje Mančesterio ekipa susikaus su Madrido „Real“.

Užtikrintai tarp keturių stipriausių žengė ir „Liverpool“ futbolininkai, kurie antrose rungtynėse 3:3 (1:1) sužaidė su Lisabonos „Benfica“. Pirmą mačą anglai buvo laimėję 3:1.

Ibrahima Konate jau 21-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, bet Goncalo Ramosas (32 min.) sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrame kėlinyje taškus sudėjo dublį pelnęs Roberto Firmino – jis pasižymėjo 55-ąją ir 65-ąją minutėmis.

73-ąją minutę skirtumą dar sumažino Romanas Jeremčiukas, o po devynių minučių Darwinas Nunezas jį ir išlygino. Vis tik portugalams, norėjusiems išplėšti bent pratęsimą, reikėjo dar dviejų tikslių smūgių.

Pusfinalyje „Liverpool“ susitiks su „Villarreal“.