Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje be kluptelėjimų įveikė Milvokio „Bucks“ komanda.

„Elniai“ po permainingos kovos išvykoje 120:101 įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus. Serijoje iki keturių pergalių Milvokio klubas nugalėjo rezultatu 4:0.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 22:12, o dviženklį pranašumą išlaikė ir iki pat antrojo ketvirčio pabaigos.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos Milvokio ekipa įjungė aukščiausią pavarą gynyboje bei nuslopino varžovų lyderius.

Giannis Antetokounmpo surinko trigubą dublį – per 36 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Itin svarbiu faktoriumi vėl tapo Brynas Forbesas: gynėjas pataikė net 7 tritaškius ir per 25 minutes įmetė 22 taškus.

„Heat“: Bamas Adebayo 20, Kendrickas Nunnas 18, Tyleris Herro 14, Goranas Dragičius 13, Jimmy Butleris 12.

„Bucks“: Brookas Lopezas 25, Brynas Forbesas 22, Giannis Antetokounmpo ir Khrisas Middletonas po 20.