2026 m. pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Brazilijos rinktinė turėjo pripažinti Urugvajaus pranašumą, kai nusileido rezultatu 2:0. Nesėkmę dar labiau apkartino tai, kad brazilų žvaigždė Neymaras patyrė, atrodo, rimtą traumą.

Urugvajaus rinktinės žaidėjas Darwinas Nunezas 42-ąją minutę pelnė įvartį galva, o po dviejų minučių Brazilijos vakaras tapo dar blogesnis, kai Neymaras krito po grumtynių dėl kamuolio su Nicholu De la Cruzu.

Akivaizdžiai skausmo apimtą Neymarą buvo bandoma gydyti aikštėje, tačiau jis buvo priverstas aikštę palikti ant neštuvų.

Brazilijos rinktinės šaltiniai teigė, kad puolėjas patyrė stiprų kairiojo kelio raiščių patempimą ir kad jam bus atlikti tyrimai, siekiant nustatyti, ar pažeisti raiščiai.

„Tikėkimės, kad tai nieko rimto. Jis mums svarbus žaidėjas, mes jį labai mylime. Jis daug kentėjo nuo traumų, o kai pradeda didinti tempą, vėl susižeidžia“, – vietinei televizijai sakė Brazilijos rinktinės kapitonas Casemiro.

Pirmoje rungtynių pusėje Brazilija daugiau valdė kamuolį, bet nieko nepešė, o Urugvajus pirmavo po pirmojo smūgio į vartus.

Maxi Araujo gavo greitą perdavimą, prasižengė prieš Brazilijos gynėją Marquinhosą ir perdavė kamuolį Nunezui.

Po pertraukos Urugvajus ir toliau pirmavo, o 77-ąją minutę N. De la Cruzas iš arti padidino šeimininkų persvarą dar labiau padidino persvarą po taiklaus D. Nunezo perdavimo.