Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brazilijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brazilijos rinktinė“.

Brazilijos rinktinė atleido laikinąjį trenerį

Brazilijos futbolo federacija penktadienį atleido nacionalinės komandos laikinąjį trenerį Fernando Dinizą. „Brazilios futbolo federacija dėkoja Fernando Dinizui už jo darbą, atsidavimą, rimtumą ir iššūkį pertvarkyti Brazilijos rinktinę“, – federacijos teigiama pranešime. F.Dinizas buvo paskirtas laikinuoju treneriu lapkričio mėnesį pasirašius vienerių metų trukmės kontraktą.
2024-01-06

Brazilija pripažino Urugvajaus pranašumą, o rimtą traumą patyręs Neymaras turėjo palikti aikštę

2026 m. pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Brazilijos rinktinė turėjo pripažinti Urugvajaus pranašumą, kai nusileido rezultatu 2:0. Nesėkmę dar labiau apkartino tai, kad brazilų žvaigždė Neymaras patyrė, atrodo, rimtą traumą. Urugvajaus rinktinės žaidėjas Darwinas Nunezas 42-ąją minutę pelnė įvartį galva, o po dviejų minučių Brazilijos vakaras tapo dar blogesnis, kai Neymaras krito po grumtynių dėl kamuolio su Nicholu De la Cruzu.
2023-10-18

Netikėtumai tęsiasi: Brazilija išrašė Kanadai pirmąjį pralaimėjimą

Pirmąją nesėkmę Pasaulio taurės turnyre patyrė Kanados (3/1) rinktinė. Jordi Fernandezo auklėtiniai rezultatu 65:69 (13:16, 24:11, 15:18, 13:23) pralaimėjo Brazilijos (3/1) rinktinei. Pirmoje mačo pusėje Kanada pirmavo 12 taškų persvara. Tačiau vėliau 13 taškų be atsako įmetusi Brazilija grįžo į rungtynes ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę. Likus 1:14 minutei Yago Santosas išvedė brazilus į priekį.
123
2023-09-01

Brazilija išplėšė bilietą į kitą pasaulio pirmenybių etapą

Pasaulio krepšinio čempionato G grupėje trečiadienį įvyko lemiama kova dėl kelialapio į kitą etapą. Iki galo kovoję Dramblio Kaulo Kranto krepšininkai 89:77 (23:25; 27:21; 20:19; 19:12 ) nusileido brazilams, kurie keliauja į kitą pirmenybių etapą. Nugalėtojus į priekį vedė Yago Santosas, kuris surinko 24 taškus, atliko 12 perdavimų bei užfiksavo 37 naudingumo balus. Likus žaisti mažiau nei penkioms minutėms Brazilija pirmavo tik trimis taškais.
2023-08-30

19-mečio vedami ispanai įveikė Braziliją ir užsitikrino pirmą vietą grupėje

Pasaulio krepšinio čempionų titulą ginanti Ispanija pirmadienį G grupės rungtynėse susitiko su lyderio netekusia Braziliją. Visų rungtynių metu brazilų demonstruoto charakterio neužteko ir planetos čempionai 96:78 (21:22; 29:20; 14:17; 32:19) įsirašė antrąją pergalę šiame čempionate. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai (64:59). Lemiamame ketvirtyje ispanai surengė galingą spurtą ir puikiai tvarkėsi gynyboje, o tai leido planetos čempionams ramiai užbaigti rungtynes.
2023-08-28

Brazilų rinktinės dvyliktuke – 40-metis Marcelinho Huertas

Brazilijos rinktinės treneris Gustavo Conti paskelbė galutinį dvyliktuką artėjančiam Pasaulio taurės turnyrui. Šios rinktinės sudėtyje nėra nei vieno NBA krepšininko, tačiau čia žais visai neseniai NBA varžęsi Raulis Neto ir Bruno Caboclo. Brazilija G grupėje susitiks su Ispanija, Iranu ir Dramblio Kaulo Krantu.
2023-08-22

Brazilija kontrolinėse rungtynėse įveikė Australiją

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Brazilijos rinktinė, kuri rezultatu 90:86 (23:13, 20:28, 21:30, 26:15) palaužė Australijos komandą. Lemiamas tapo ketvirtasis mačo kėlinys. Prieš jį brazilai dar atsilikinėjo, bet 26:15 laimėtas lemiamas mačo ketvirtis atnešė jiems pergalę. Australijos rinktinė: Joshas Giddey 20 (6/13 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Patty Millsas 11 (2/12 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Nicholas Kay 10 (7 atk. kam.), Duopas Reathas 10 (5 atk. kam.
2023-08-16

Brazilija įsirašė pergalę prieš Pietų Sudano komandą

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Brazilijos rinktinė, kuri savo arenoje 85:75 (21:20, 21:27, 19:16, 24:12) įveikė Pietų Sudano krepšininkus. Brazilijos rinktinė: Timas Soaresas 15 (4 atk. kam.), Yago Mateusas 13, Leonardo Meindlas 13 (7 atk. kam.), Vitoras Benite 11, Felipe dos Anjos 9, Georginho De Paula 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcelo Huertas 8 (9 rez. perd.). Pietų Sudano rinktinė: Wenyenas Gabrielis 17 (9 atk. kam.
2023-08-14

Brazilija pristatė rinktinės kandidatų sąrašą pasaulio čempionatui

Brazilija paskelbė savo kandidatų sąrašą artėjančiam pasaulio čempionatui. Kadaise būrį NBA žaidėjų turėjusi rinktinei šiuo metu turės vos vieną atstovą iš stipriausios pasaulio lygos - Klivlando „Cavaliers“ gynėją Raulį Neto. Taip pat nėra nei vieno Eurolygos krepšininko. Brazilija pasaulio čempionate G grupėje susitiks su Ispanija, Iranu ir Dramblio Kaulo Krantu.
2023-06-23

Tikrą įvarčių šou pirmajame kėlinyje surengę Brazilijos futbolininkai pratęsė pergalingą aštuntfinalių seriją

Pirmadienio vakarą pasaulio futbolo taurės aštuntfinalyje kovojo Pietų Korėjos ir Brazilijos rinktinės. Po brazilų surengto įvarčių šou pastarieji iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį nugalėdami korėjiečius 4:1. Nuo pat rungtynių pradžios brazilai demonstravo įspūdingą žaidimą, niekam net nekilo abejonių dėl jų dominavimo.