„Liverpool“ ir toliau neklysta Anglijos „Premier“ lygoje, kur iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Jie rezultatu 3 – 0 užtikrintai įveikė „Burnley“ vienuolikę.

Tiesa, rungtynės galėjo prasidėti labai greitu „Burnley“ įvarčiu, kai jau antrą žaidimo minutę Chrisas Woodas atliko galingą šūvį iš vidutinio nuotolio, tačiau laiku sureagavęs Adrianas jį atrėmė.

Vos po kelių minučių labai arti įvarčio buvo ir „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah, kuris atliko labai gerą smūgį, tačiau kamuolys pataikė į virpstą ir į vartus nepakliuvo.

22-ą minutę egiptietis ir vėl buvo netoli įvarčio. Sulaukęs komandos draugo perdavimo jis atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Kėliniui persiritus į antrą pusę „Liverpool“ pralaužė varžovų gynybą ir smeigė du greitus įvarčius. 33-ią minutę po tolimo Trento Alexanderio-Arnoldo smūgio kamuolys rikošetu atsimušė nuo Ch.Woodo ir nusileido vartų tinkle – 1 – 0.

Netrukus persvarą padvigubino Sadio Mane, kuris greitos atakos metu sulaukė puikaus Roberto Firmino perdavimo ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 2 – 0.

65-ą minutę galėjo pasižymėti jau pats R.Firmino, tačiau perdavimo sulaukęs brazilas nors ir atliko stiprų smūgį, jis buvo blokuotas.

80-ą minutę R.Firmino pagaliau sulaukė progos pasiųsti kamuolį į vartus ir tai padarė pasinaudojęs geru M.Salah perdavimu – 3 – 0.

90-ą minutę rezultatą sušvelninti galėjo Jay Rodriguezas, kai įsiveržęs į baudos aikštelę atliko smūgį, bet į tai sureagavęs vartininkas jį sulaikė.