chrisas woodas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas woodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas woodas“.

Be klaidų žygiuojantys „Liverpool“ Anglijoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

„Liverpool“ ir toliau neklysta Anglijos „Premier“ lygoje, kur iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Jie rezultatu 3 – 0 užtikrintai įveikė „Burnley“ vienuolikę. Tiesa, rungtynės galėjo prasidėti labai greitu „Burnley“ įvarčiu, kai jau antrą žaidimo minutę Chrisas Woodas atliko galingą šūvį iš vidutinio nuotolio, tačiau laiku sureagavęs Adrianas jį atrėmė.
2019-09-01

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

Sekmadienis „Premier“ lygoje: minimalios „Burnley“ ir „Newcastle United“ pergalės

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje minimalias pergales iškovojo „Burnley“ ir „Newcastle United“ futbolininkai. „Burnley“ 1:0 (1:0) namie nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Pergalingą įvartį 3-ąją minutę įmušė Chrisas Woodas. „Newcastle United“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Swansea City“. Svečiams tris taškus įrašė Jamaalas Lascellesas, pasižymėjęs 76-ąją minutę. „Burnley“ (7 taškai) užima septintąją „Premier“ lygos poziciją, „Newcastle United“ (6 tšk.) – 10-ąją, „Swansea City“ (4 tšk.