21
„Hoffenheim“ – Miuncheno „Bayern“ 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Vokietijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 0:1 (0:1) nusileido čempionato nykštukei – tradiciškai sėkmingai žaidžiančiai tris tūkstančius gyventojų turinčio miesto komandai – „Hoffenheim“.

21

Pergalingas įvartis įmuštas 21-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo kroatas Andrejus Kramaričius.

„Bayern“ (65 taškai) ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundeslygoje“. „Hoffenheim“ (51 tšk.) užima trečiąją poziciją ir visiškai priartėjo prie „RB Leipzig“, turinčio 52 taškus.

Kita Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ namie 3:0 (1:0) sutriuškino Hamburgo „Hamburger SV“.

13-ąją minutę pasižymėjo Gonzalo Castro, 81-ąją – japonas Shinji Kagawa, 93-ąją – gabonietis Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Pastarasis įmušė 24-ąjį įvartį „Bundeslygoje“ ir rezultatyviausių šio sezono žaidėjų sąraše pasivijo lenką Robertą Lewandowski iš „Bayern“.

Dortmundo futbolininkai (50 tšk.) – ketvirti, Hamburgo (30 tšk.) – 14-i.

Pergalę tokiu pat rezultatu iškovojo Brėmeno „Werder“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) nugalėjo Gelzenkircheno „Schalke 04“.

24-ąją minutę iš žaidimo mušė čekas Theodoras Gebre Selassie, 80-ąją – Maximilianas Eggesteinas. 76-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Maxas Kruse.

„Werder“ (35 tšk.) aštuntas, „Schalke 04“ (34 tšk.) – 10-a.

Likusiame antradienio mače „Koln“ 1:0 (0:0) namie įveikė Frankfurto „Eintracht“.

Šeimininkų pergalę lėmė serbo Milošo Jojičio įvartis, pelnytas 53-ąją minutę.

„Koln“ (40 tšk.) lygoje rikiuojasi penktas, „Eintracht“ (37 tšk.) – septintas.