maxas kruse

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maxas kruse“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maxas kruse“.

Vokietijoje – minimali „Bayern“ pergalė ir eilinis „Borussia“ pralaimėjimas

Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus. Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis. Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.
2017-12-10

„Bayern“ – Vokietijos nykštukų antausis

Vokietijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 0:1 (0:1) nusileido čempionato nykštukei – tradiciškai sėkmingai žaidžiančiai tris tūkstančius gyventojų turinčio miesto komandai – „Hoffenheim“. Pergalingas įvartis įmuštas 21-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo kroatas Andrejus Kramaričius. „Bayern“ (65 taškai) ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundeslygoje“. „Hoffenheim“ (51 tšk.