Dešimtąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (5/10) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

Baskų klubas svečiuose 72:87 (21:13, 21:30, 20:23, 10:21) neatsilaikė prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (7/8) komandą, nutraukusią dviejų nesėkmių atkarpą turnyre.

23 minutes rungtyniavęs T. Sedekerskis pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu R. Giedraitis per 17 minučių įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 1 naudingumo balą.

Svečiai labai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje galėjo pasigirti 8 taškų persvara (16:8).

Vis dėlto, situacija sparčiai keitėsi antrajame ketvirtyje. Aikštės šeimininkai pagerino puolimą ir ėmė sparčiai vytis varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą (40:43).

Ketvirtajame kėlinyje turkai surengė sėkmingą atkarpą 12-0, kuri leido susikrauti 13 taškų pranašumą (62:75).

Netrukus skirtumas dar kiek išaugo (66:82) ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Per daug vadelių neatleidę aikštės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 72:87.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (5/8 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud., 31 n. b.), Tiboras Pleissas 17, Shane‘as Larkinas 16 (7 atk. kam.), Adrienas Moermanas 15, Rodrigue‘as Beauboisas 7, Filipas Petrusevas 6.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris (5/9 trit.) ir Simone Fontecchio (8/8 dvit., 0/5 trit.) po 17, Wade‘as Baldwinas 10, Lamaras Petersas 9 (3/4 trit.), Tadas Sedekerskis 8 (8 atk. kam.), Rokas Giedraitis ir Stevenas Enochas (1/7 dvit., 9 atk. kam.) po 5.