25
Rungtynių akimirka  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Trečiadienio vakarą Lietuvos vyrų futbolo rinktinė atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione stojo į kovą Baltijos taurės pusfinalio rungtynėse su Islandijos rinktine. Pagrindinis mačo laikas baigėsi 0:0, tad nugalėtoją teko aiškintis prie 11 m. baudinių žymos, tačiau lietuviams nepavyko išlaikyti šio išbandymo.

25

Po baudinių serijos nugalėjo svečiai, o lietuviai tęs kovą dėl trečiosios vietos.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo puikių progų, tačiau nei vieni futbolininkai jomis nepasinaudojo.

Daugiau šansų susikūrė Lietuvos futbolininkai, kamuolys ne kartą skrido vartų link, tačiau tikslo nepasiekė.

Antrąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo emocingu atsisveikinimu. Buvo atliktas komandos kapitono Sauliaus Mikoliūno keitimas ir atsisveikinimas su sirgaliais bei komanda. Pastarasis šį vakarą sužaidė 101-ąsias ir paskutines karjeros rungtynes vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.

Antrasis kėlinys daug emocingesnis, futbolininkai vėl neišnaudoja susikurtų progų. Emocijos užvaldo ir aikštę palieka dvi geltonas korteles užsidirbęs islandas H. Magnussonas. Islandai lieka mažumoje.

Puikų perdavimą į baudos aikštelę atliko F. Černychas, tačiau P. Golumbickas nepasiekė kamuolio ir lietuviams išsiveržti į priekį nepavyko.

Pagrindinis rungtynių laikas baigiasi lygiosiomis 0 – 0. Lygiųjų čia būti negali, tad buvo mušama 11 m. baudinių serija.

Baudinių serijos metu Lietuvos rinktinė realizavo penkis smūgius iš šešių, vieninteliam pasižymėti nepavyko Natanui Žebrauskui. Tuo tarpu Islandijos rinktinė neklydo – realizavo visus šešis smūgius.

Lietuvos rinktinė Baltijos taurėje dėl trečiosios vietos kovos su Estijos futbolininkais. Tuo tarpu taip pat po baudinių serijos triumfavusi Latvija susitiks su Islandija.