Šį savaitgalį Lietuvos klubai vėl turėjo galimybę varžytis Baltijos lygos kovose. Po truputį vėl pagreitį įgavusioje stipriausių Latvijos, Estijos ir Lietuvos klubų lygoje per dvi dienas buvo sužaisti 6 susitikimai.

Šeštadienį įtikinamą pergalę išvykoje pasiekė Klaipėdos „Dragūnas“, kuris net 40:24 (18:13) nugalėjo Tapos „Tapa“ rankininkus. Šiame susitikime rezultatyviausias „Dragūno“ gretose buvo Gytis Šmantauskas, kuris įmetė 7 įvarčius, Mykolas Lapiniauskas surinko 6, Deividas Virbauskas ir Laurynas Simonavičius – po 5. Estų klubui 7 surinko Aleksandras Oganezovas.

Sekmadienį klaipėdiečių jau laukė gerokai rimtesnis iššūkis – jie išvykoje žaidė su lygos lydere Pelvos „Serviti“ ekipa. Lygiose rungtynėse viskas sprendėsi pačioje mačo pabaigoje ir paskutinę minutę po M.Lapiniausko tikslaus metimo „Dragūnas“ išsiveržė į priekį (27:26), tačiau Pelvos ekipos žaidėjas Anatolijus Chezlovas atsakė tiksliu metimu ir komandos pasidalino po tašką – 27:27 (11:11). Klaipėdos ekipai net 12 įvarčių įmetė D.Virbauskas, po 4 pridėjo M.Lapiniauskas ir Žanas Gabrielius Virbauskas. Estų ekipai po 6 surinko Ulljo Pihusas ir Mathiasas Rebane.

Per savaitgalį 3 taškais savo taupyklę papildęs Klaipėdos klubas šiuo metu su 13 taškų yra antroje vietoje, tačiau viena pozicija žemiau esanti Vilniaus „Šviesa“ taip pat turi 13 taškų ir yra sužaidusi 2 mačais mažiau.

Ne taip sėkmingai savaitgalis susiklostė Kauno „Granito-Kario“ rankininkams, kurie šeštadienį išvykoje nors ir metė rimtą iššūkį „Serviti“ klubui, tačiau galiausiai vis tiek turėjo pripažinti šio estų klubo pranašumą – 22:26 (14:12). Didžiąją dalį laiko priekyje buvę kauniečiai subyrėjo antrajame kėlinyje, kai pirmaudami dviem įvarčiais (15:13) pralaimėjo atkarpą 6:0 ir leido varžovams susikurti apčiuopiamą persvarą – 15:19. Rezultatyviausias „Granito-Kario“ ekipoje buvo 7 įvarčius surinkęs Matas Jurkevičius, po 6 pridėjo Arminas Stankūnas ir Paulius Šarkauskas. Pelvos ekipai 5 įmetė Andris Celminšas.

Dar apmaudžiau susitikimas kauniečiams susiklostė sekmadienį, kai 27:28 (16:13) teko pripažinti „Tapa“ komandos pranašumą. Likus žaisti 3 minutes Pijus Eiva išvedė Kauno klubą į priekį (27:26), tačiau tuomet A.Oganezovas išlygino rezultatą, o paskutiniosios minutės metu pelnė ir pergalingą įvartį – 28:27. „Granitui-Kariui“ P.Šarkauskas įmetė 8 įvarčius, M.Jurkevičius pridėjo 7. Estų ekipai pergalingo metimo autorius A.Oganezovas įmetė 9 įvarčius, o Railas Ageni surinko 7.

„Granitas-Karys“ šiuo metu savo sąskaitoje turi 8 taškus ir dalinasi 6–9 vietas su dar trimis klubais.

Savaitgalį pergale namuose pradėjo Alytaus „Varsa-Stronglasas“, kuris 31:27 (13:9) nugalėjo Viljandžio „Viljandi“ ekipą. Alytiškių klubą į priekį šiose rungtynėse vedė Žygimantas Micevičius, pelnęs 10 įvarčių, Gintautas Adamkevičius ir Edvingas Grėbliūnas surinko po 5. „Viljandi“ komandai Oliveris Ruutas įmetė 8 įvarčius, Aleksanderis Pertelsonas ir Andrei Basarabas pelnė po 5. Alytaus rankininkai po šios pergalės turi 9 taškus ir žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tas pats „Viljandi“ sekmadienį viešėjo Vilniuje, kur juos testavo vietos „Šviesa“. Viešnagę Lietuvoje estai baigė be taškų ir vilniečiai šventė pergalę – 28:20 (16:8). Nugalėtojams Karolis Bliuvas įmetė 6 įvarčius, Valdas Drabavičius – 5, Tomas Bernatavičius ir Karolis Antanavičius – po 4. Estijos klubui 5 įvarčius įmetė Mihkelis Loppas. „Šviesa“ šiuo metu su 13 taškų yra trečia, tačiau pirmoje vietoje esantis „Serviti“ klubas, sužaidęs 3 rungtynėmis daugiau, turi tik 4 taškais daugiau nei vilniečiai.