Baigėsi ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ varžybų etapas

Prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalyje čempiono titulą ginančio Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) klubo varžove iki trijų pergalių bus Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (Turkija) komanda.

25

Likusias ketvirtfinalio poras sudarys:

Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) – Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija);

Maskvos CSKA (Rusija) – Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija);

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) – „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija).

Ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių prasidės jau balandžio 12 dieną.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ - Barselonos „FC Barcelona“

Penktadienį įvykusių paskutinių Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynių grupėse rezultatai:

E grupė

Zagrebo „Cedevita“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 83:62 (29:12, 23:19, 16:14, 15:17)

Jacob Pullen 22 tšk. Vladimir Štimac 18 tšk.

Miro Bilan 12 Tarence Kinsey 11

Luka Žorič 12 Maik Zirbes 10

Stambulo „Daruššafaka Doguš“ – Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 87:86 (20:23, 18:24, 26:19, 23:20)

REKLAMA

Luke Harangody 15 Victor Claver 12

Eggie Redding 12 Chris Singleton 12

Scottie Wilbekin 11 Andrej Zubkov 11

Malagos „Unicaja“ – Stambulo „Fenerbahče Ulker“ 71:67 (23:20, 16:8, 19:20, 13:19)

Jack Cooley 17 Pero Antič 12

Nemanja Nedovič 14 Ricky Hickman 12

Mindaugas Kuzminskas 9 Nikola Kalinič 9

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (Turkija) 11 3 1095:1032

2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 9 5 1099:978

3. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 9 5 1067:1027

4. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 7 7 1038:1060

----------

5. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 7 7 1121:1106

6. Stambulo „Daruššafaka Doguš“ (Turkija) 5 9 1060:1083

7. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 4 10 971:1076

8. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 4 10 1038:1127

F grupė

Pirėjo „Olympiacos“ - Maskvos CSKA 96:99 (25:33, 20:17, 24:14, 27:35)

Matt Lojeski 18 Nando de Colo 20

Vassilis Spanoulis 17 Miloš Teodosič 13

Vangelis Mantzaris 12 Aaron Jackson 13

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 10 4 1299:1185

2. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 9 5 1110:1075

3. „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) 8 6 1085:1059

4. Madrido „Real“ (Ispanija) 7 7 1173:1165

----------

5. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 7 7 1164:1138

6. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 7 7 1073:1088

7. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) 6 8 1083:1105

8. Kauno „Žalgiris“ 2 12 1007:1179

ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2016 metų gegužės 13-15 dienomis vyks Vokietijos sostinėje Berlyne.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų