laboral kutxa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laboral kutxa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laboral kutxa“.

Turnyre Klaipėdoje – pripažintų žaidėjų desantas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškų rungtynių ciklą pradės prie savų žiūrovų ir rugpjūčio 4–5 dienomis visus krepšinio mylėtojus pakvies į Klaipėdą, kur vyks tarptautinis turnyras. Turnyre be Lietuvos rinktinės varžysis Latvijos, Lenkijos ir Gruzijos nacionalinės komandos, o tai reiškia, kad atvykę į spartų krepšinio augimą išgyvenantį uostamiestį, sirgaliai galės išvysti NBA ir Europoje puikiai pažįstamus krepšininkus ir trenerius.
2017-07-31

Eurolygoje bronzos medaliais pasikabino „Lokomotiv“ krepšininkai

Eurolygos turnyre paaiškėjo bronzos medalininkai. Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai „Mercedes-Benz“ arenoje užtikrintai rezultatu 85:75 (20:16, 20:26, 21:11, 24:22) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubą. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. „Laboral Kutxa“ krepšininkai neįpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo 46:43, tačiau Ryano Broekhoffo ir Malcolmo Delaney vedami Krasnodaro krepšininkai spurtavo 16:4 ir prieš lemiamą kėlinį susidarė nemažą persvarą prieš varžovus.
2016-05-15

„Fenerbahče“ krepšininkai pirmą kartą pateko į Eurolygos finalą

Vokietijos sostinėje vykstančio 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio finalo ketvirto turnyro lemiamoje dvikovoje sekmadienį žais Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) klubai. Tai penktadienį vėlai vakare paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) krepšininkai po pratęsimo 88:77 (23:15, 18:25, 14:17, 17:15, 16:5) palaužė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) komandos pasipriešinimą ir į šio turnyro finalą pateko pirmą kartą.
2016-05-14

Eurolygos finale laukia „Fenerbache" ir „CSKA" mūšis

Vokietijoje, „Mercedes-Benz“ arenoje prasidėjo Eurolygos „Final 4“ etapas. Penktadienį buvo sužaisti pusfinaliai po kurių paaiškėjo turnyro finalininkės. Pirmą kartą į finalą pateko Stambulo „Fenerbache Ulker“ kuri iššūkį mes daugkartinei čempionei, Maskvos „CSKA" ekipai. Pirmajame pusfinalyje susitiko du Rusijos klubai, Maskvos „CSKA“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“. Savo pranašumą rezultatu 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22) įrodė „CSKA“ krepšininkai.
2016-05-13

„Laboral Kutxa“ turi jau antrą pergalę Eurolygos krepšinio turnyro ketvirtfinalio serijoje

Penktadienį antrosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) klubas namuose po pratęsimo 82:78 (16:21, 22:15, 16:15, 19:22) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) krepšininkus ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2-0. 24 taškais prie pergalės prisidėjo Darius Adamsas, 15 – Davis Bertanas, 14 – Ioannis Bourousis, 13 – Mike'as Jamesas.
2016-04-16

Baigėsi ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ varžybų etapas

Prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalyje čempiono titulą ginančio Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) klubo varžove iki trijų pergalių bus Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (Turkija) komanda.
2016-04-09

Pralaimėjęs Vitorijoje Jono Mačiulio klubas išsaugojo galimybę patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas

Septintą nesėkmę prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo XIII turo rungtynėse patyrė penktą vietą užimantis bei čempiono titulą ginantis Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, penktadienį svečiuose nusileidęs devintą pergalę iškovojusiems ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusiems Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) krepšininkams.
2016-04-02

100 taškų į savo krepšį praleidęs „Žalgiris“ ir vėl nusileido „CSKA“ ekipai

Maskvoje, „Megasport“ arenoje Kauno „Žalgiris“ (2/11) siekė nutraukti 16-os pralaimėjimų seriją Eurolygoje prieš Maskvos „CSKA“ (9/4) klubą. Trečią kėlinį puikiai sužaidę „CSKA“ krepšininkai neleido nutrūkti įspūdingai serijai ir laimėjo rezultatu 100:86 (21:23, 26:25, 27:13, 26:25). Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Nando De Colo. Prancūzas per 29 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 35 naudingumo balus.
2016-04-01

Lemiamais momentais pro šalį metę žalgiriečiai pralaimėjo Vitorijos komandai

Ketvirtadienį „Fernando Buesa“ arenoje į Eurolygos „Top 16“ etapo dvikovą stojo Lietuvos čempionai – Kauno „Žalgirio“ (1/7) krepšininkai. Po įnirtingos kovos kauniečiai 65:71 (20:22, 12:10, 21:13, 12:26) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (6/2) ekipai. Vitorijos „Laboral Kutxa“ 71:65 Kauno „Žalgiris“ Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė amerikietis Darams Adamsas kuris per 28 minutes pelnė 17 taškų bei išprovokavo 9 pražangas. Kaip jau įprasta gerai žaidė Ioannis Bourousis.
2016-02-25

Ar „Žalgiris“ sustabdys uraganinį „Laboral Kutxa“ puolimą?

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį vakarą bandys reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje po skaudaus pralaimėjimo Vilniaus „Lietuvos rytui“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Žalgiriečiai ketvirtadienį svečiuose žais Eurolygos rungtynes su Vitorijos „Laboral Kutxa“. Tai bus „Top 16“ varžybų antrojo rato pirmoji dvikova. „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso parodys penkerias rungtynes, tarp jų – šiandien 18.00 val. vyksiantį CSKA ir „Chimki“ mūšį.