Eurolygos turnyre paaiškėjo bronzos medalininkai. Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai „Mercedes-Benz“ arenoje užtikrintai rezultatu 85:75 (20:16, 20:26, 21:11, 24:22) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. „Laboral Kutxa“ krepšininkai neįpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo 46:43, tačiau Ryano Broekhoffo ir Malcolmo Delaney vedami Krasnodaro krepšininkai spurtavo 16:4 ir prieš lemiamą kėlinį susidarė nemažą persvarą prieš varžovus.

Lemiamame kėlinyje „Lokomotiv“ krepšininkai persvaros iš savo rankų nepaleido, o vienu metu buvo sukaupė net 20 taškų persvarą. Visgi gale kiek labiau atsipalaidavę „Lokomotiv“ krepšininkai leido baskams sumažinti atsilikimą iki 10 taškų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė R.Broekhoffas ir M.Delaney surinkę po 21 tašką. 11 taškų į baskų krepšį įmėtė Andrey Zubkovas, po 10 – Chrisas Singletonas, Victoras Claveras ir Mattas Janningas.

Vitorijos „Laboral Kutxa“ rėmėsi dviem žaidėjais – Dariu Adamsu ir Daviu Bertans. Šie dviese surinko daugiau nei pusė visos komandos taškų, D.Adams pelnė 25, o D.Bertanns 13 taškų.