mattas janningas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mattas janningas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mattas janningas“.

„Žalgiris“ ir antrąkart šiame sezone sutalžytas Vitorijos krepšininkų

Kauno „Žalgiris“ ir antrąkart šiame sezone Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams pralaimėjo 20 taškų skirtumu. Pirmosios rungtynės Lietuvoje baigėsi 77:97, o antrosios ketvirtadienį Ispanijoje – 64:84 (19:27, 14:16, 12:24, 19:17). Šeimininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę.
2018-03-15

Eurolygoje – netikėti rezultatai

Antradienį Eurolygoje užfiksuoti netikėti rezultatai. Trejose krepšinio rungtynėse pergales šventė žemiau turnyro lentelėje žengusios komandos. Įspūdingą pasirodymą surengė Vitorijos „Baskonia“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Madrido „Real“ – 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12). Svečiai nepirmavo nė karto.
2017-11-15

Eurolygos penktadienį pradėjo minimali „Chimki“ pergalė

91:90 (18:21, 22:27, 21:16, 30:26). Tokiu rezultatu baigėsi pirmosios penktadienio Eurolygos rungtynės. Jose Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai savo aikštėje palaužė Vitorijos „Baskonia“. Mačo pradžioje 8:1 pirmavo „Chimki“. Vėliau iniciatyvą perėmė svečiai. Jie 18-ąją minutę buvo priekyje 42:32. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Chimki“. Šios komandos krepšininkai varžovams nepaliko šansų taikliai mesdami baudas.
2017-11-10

Prastas Eurolygos vakaras lietuviams

Ketvirtadienį stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre Eurolygoje nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio bei Manto Kalniečio Milano „AX Armani“. Itin apmaudžiai pralaimėjo ir Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. „AX Armani“ neturėjo jokių šansų Tel Avive, kur 68:79 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26) nusileido „Maccabi“. Milano komanda pirmavo 3:2, bet vėliau sąlygas diktavo „Maccabi“. Jos pranašumas 32-ąją minutę buvo išaugęs iki 21 taško (66:45). „Maccabi“ laimėjo, pataikiusi du tritaškius iš 12 (17 ...
2017-11-02

Eurolygoje bronzos medaliais pasikabino „Lokomotiv“ krepšininkai

Eurolygos turnyre paaiškėjo bronzos medalininkai. Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai „Mercedes-Benz“ arenoje užtikrintai rezultatu 85:75 (20:16, 20:26, 21:11, 24:22) nugalėjo Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubą. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. „Laboral Kutxa“ krepšininkai neįpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo 46:43, tačiau Ryano Broekhoffo ir Malcolmo Delaney vedami Krasnodaro krepšininkai spurtavo 16:4 ir prieš lemiamą kėlinį susidarė nemažą persvarą prieš varžovus.