Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape sekmadienį 200 m sprinto rungties finaluose kovos trys Lietuvos atstovai - baidarininkas Ignas Navakauskas, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir dvivietę baidarę irkluojantys Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas.

I.Navakauskas šeštadienį laimėjo penktąjį kvalifikacinį plaukimą, o pusfinalyje buvo antras, o J.Šuklinas bei dvivietininkai užėmė antrąsias vietas ir atrankos, ir pusfinalio plaukimuose.

Nepavyko į pagrindinį finalą prasibrauti kanojininkui Tomui Gadeikiui, kuris trečiajame kvalifikaciniame plaukime buvo antras, o pusfinalyje liko penktas ir startuos B finale dėl 10-18 vietų.