Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmajame serijos mače šansų neturėję „Šiaulių-7bet“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse namuose pasiekė pergalė 84:72 (21:21, 31:14, 16:16, 16:21) prieš Vilniaus „Rytą“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Pirmajame serijos mače šansų neturėję „Šiaulių-7bet“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse namuose pasiekė pergalė 84:72 (21:21, 31:14, 16:16, 16:21) prieš Vilniaus „Rytą“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

REKLAMA

Po rungtynių „Šiaulių-7bet“ strategas Antanas Sireika prisiminė komentarus po pirmųjų pusfinalio serijos rungtynių bei atskleidė, kiek dar jų komanda turi rezervo.

„Norėčiau pradėti komentarą nuo praėjusių rungtynių komentaro. Sakiau, kad varžovai labai gerai sužaidė, ne veltui užėmė pirmą vietą. Buvo kolegos Vaidoto Čeponio klausimai, kad tiek tritaškių pataikė. Paaiškinome, kad jie 6 ar 7 tritaškius pataikė greitame puolime, kai mes nesugrįžtame, kažkas veržiasi ir nusimeta į kraštą. Komandiškai gynėmės ir tada neblogai, bet turėjome problemų su pereinama gynyba.

Tokią išvadą ir norėjome pasidaryti, kad tegu būna tie prasiveržimai, bet mes neturime jiems leisti mesti tiek tritaškių. Daviau žodį ir sakiau, kad neįmes jie tiek tritaškių. Dabar įmetė 11, Vilniuje buvo 16. Tiek ir pritrūko – 15 taškų. Darome išvadas, džiaugiuosi, kad vyrai supranta. Prie bet kokios gynybos, prie bet kokio puolimo, yra sunkus juodas darbas. Dabar vyrai daug geriau kovojo ir tai duoda tokią dvasią.

REKLAMA

Aš ir sakiau žmonėms, kad mums nereikia raudonos konfeti, mes darysime geltoną jūrą. Džiaugiuosi, kad buvo tiek žmonių, dar ne pabaiga, galime ir daugiau surinkti. Džiugu, kad darbas džiugina tiek žmonių“, – sakė A.Sireika.

– Pirmosios 7 minutės jums nepriklausė, turėjote -11, bet vėliau radote savo žaidimą?

– Kas ieško, tas randa, randame ir mes. Bet ir pabaigoje buvome praradę.

– Sutrikote pabaigoje?

– Nesutrikome. Pirmauji apie 20 taškų, ketvirtas kėlinys... Nori, nenori, ir jėgos apleidžia, ir psichologiškai atrodo, kad nereiks tiek bėgti, tiek daryti. Čia labai greitai baudžiama, „Rytas“ pajėgi komanda. Reikia kautis visą laiką ir ieškoti jų klaidų, o ne laukti, kol suklys.

REKLAMA
REKLAMA

– Kokio rimtumo Pauliaus Danusevičiaus trauma ir ar Nemanja Bezbradica jau žais?

– Į tokius klausimus neatsakau – nežinau. Susirinksime į treniruotę ir N.Bezbradica pasakys, ar jis gali ar ne. Taip pat ir Pauliukas. Kam jūs klausiate? Norite nuliūdinti žmones? Tegu tikisi visi, kad žais, apie blogus dalykus reikia kuo mažiau kalbėti.

– Sakėte, kad „tikiu ir tikėsiu“, jog galite pakeisti seriją po rungtynių Vilniuje. Dabar, pamačius rezultatą, leidžia dar labiau tikėti?

– Niekas čia nepasikeičia per vieną dieną, tuo leidžia tikėti darbas iki tol. Aš juos pažįstu, jie mane pažįsta. Suradome ir kiekvienas rungtynes ieškome, kur yra varžovų silpnybės ir ką mes jiems galime padaryti. Aš tikiu savo vyrais, mačiau, kad pirmose rungtynėse sužaidėme labai blogai. Tada kitokio rezultato negalėjo būti. Aš mačiau, kaip jie žaidė visą sezoną, žinojau, kad jie tiek daug nepataikyti negali.

– Kiek dar rezervo turite?

– Turime – 12. Visi gali sužaisti. Treneris turi visada tikėti savo žaidėjais, kartais galite sakyti, kad aš labai optimistiškai kalbu, bet aš turiu taip kalbėti. Aš tikiu vyrais. Mes nesiekiame lygiųjų ar pralaimėti mažu skirtumu. Mes stengiamės, kad serija keistųsi, kad žaidėjai kitaip žaistų. Praeitose rungtynėse Elmore‘as sužaidė nekaip, o dabar aš jį leidžiu į startinį penketuką ir jis žaidžia kitaip. Sabeckis – nekaip, o šiandien kaip žaidė? Dabar pajutau, kas pas mane yra dešinioji ranka. Po rungtynių su juo apsikabinome ir jis sakė, kad nepykčiau. Turėjau jį dar sudrausminti.

– Kiek prideda papildomos energijos palaikymas iš tribūnų?

– Paprasta frazė – kaip šeštas žaidėjas. Įsivaizduoju, kad kiekvienam žaidėjui prideda po 10 proc. jėgos, kiek jis gali išspausti iš savęs. Žaidėjams patiems rankos kyla. Čia yra sportas, čia skirta žmonėms.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų