Atskleisti Anglijos klubai, norėję „Man City“ diskvalifikacijos iš Europos turnyrų

Sporto arbitražo teismas (CAS) liepos viduryje savo oficialioje svetainėje pranešė verdiktą dėl „Manchester City“ diskvalifikacijos Čempionų lygos turnyre.

Buvo nuspręsta atšaukti dviejų metų diskvalifikaciją. Be to, buvo sumažinta ir bauda: UEFA sprendimu, klubas turėjo susimokėti 30 mln. eurų, dabar suma sumažinti iki 10 mln. eurų.

Antradienį pasirodė informacija, kad 9 Anglijos „Premier“ lygos klubai reikalavo CAS nepanaikinti „Man City“ klubui skirtos diskvalifikacijos. Šiuos 9 klubus atskleidė pats CAS: tai – „Arsenal“, „Burnley“, „Chelsea“, „Leicester“, „Liverpool“, „Manchester United“, „Newcastle United“, „Tottenham“ ir „Wolves“.

UEFA iš pradžių diskvalifikavo „Man City“ iš Europos turnyrų dėl finansinių taisyklių pažeidimų – klubas buvo kaltinamas finansinėmis machinacijomis rengiant rėmimo sutartis. Pirminis sprendimas – du sezonai be Europos turnyrų. Tačiau „Man City“ pateikė apeliaciją dėl šio sprendimo. Dėl koronaviruso pandemijos tyrimas kiek užtruko.

Šį sezoną Čempionų lygoje „Man City“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse 2:1 įveikė Madrido „Real“. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūtį. „Man City“ jau turi vietą ir kito sezono Čempionų lygoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų