Jau spalio 21 d. Kauno sporto halėje startuos naujasis Eurolygos sezonas. Pirmasis mačas su Vilerbano „Asvel“ ekipa taps istorijos dalimi, nes aistruoliai ne tik galės įvertinti naują „Žalgirio“ dainą „Visi Kauno „Žalgirio“ fanai !!!“, tačiau ir išvysti atsinaujinusį komandos simbolį – Žalgirinį.

Jau daugiau nei dešimtmetį neatsiejamas Kauno „Žalgirio“ rungtynių svečias yra ekipos simboliu tapęs talismanas Žalgirinis. Ir visą tą laiką Žalgirinį vaidina vienas ir tas pats žmogus – Kauno pantomimos teatro aktorius Marius Sekmokas. Ilgus metus senovišką kostiumą vilkėjęs aktorius nuo šiol galės lengviau atsikvėpti ir sirgalius džiuginti platesniu judesių „arsenalu“.

„Naujasis kostiumas man suteiks kur kas daugiau laisvės, jis yra šimtą kartų patogesnis ir leis atlikti gerokai daugiau judesių. Aišku, kaip šokėjos nešoksiu, neesu ir toks jaunas, tačiau kažką parodyti tikrai galėsiu. Kostiumas buvo siuvamas atsižvelgiant į mano pageidavimus ir senojo trūkumus, tad dabar bus tikrai lengviau.

Man „Žalgiris“ yra Kauno talismanas, Lietuvos simbolis. Žalgirinis – tai ne darbas, greičiau – hobis“, – apie naujojo kostiumą ypatumus kalbėjo Žalgirinį įkūnijantis M. Sekmokas.

Taigi, kviečiame visus į Kauno sporto halę spalio 21 dieną, kur Eurolygos sezono atidarymo pirmose rungtynėse „Žalgiris“ ne tik susitiks su „Asvel“, tačiau aistruolius pradžiugins ir įvairiais siurprizais, vienas kurių – patobulėjęs Žalgirinis.


www.zalgiris.lt nuotr.


Rašyti komentarą...
p
poka
2009-10-21 16:35:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerasi kad ant talismano liko Žalgirio vardas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų