Artūras Milaknis prieš Eurolygos startą bandys suderinti taikiklį

Kauno „Žalgirio“ snaiperis Artūras Milaknis neslepia labai laukęs sugrįžimo į Eurolygą, kurioje, kaip pats tikisi, ranka nedrebės. Jau penktadienį „žaliai-balti“ stos į kovą su Atėnų „Panathinaikos“.

„Komandos forma yra gerėjanti. Paskutinės rungtynės iš tikrųjų nuteikia optimistiškai, vienas kitą aikštelėje geriau suprantame, geriau žinome trenerio norus. Manau, kad viskas eina gera linkme“, – kalbėjo A. Milaknis.

Krepšininko teigimu, naujasis formatas yra labai įdomus, o jis pats jau yra minėjęs, kad Eurolygos ir Eurocup turnyrų lygiai tikrai skiriasi.

Kalbėdamas apie būsimą varžovę Atėnų „Panathinaikos“, taikliarankis žaidėjas pastebėjo, kad oponentai yra pasikeitę: „Kiek žiūrėjome ir analizavome, tai sudėtį surinko gana mobilią, daug keičiasi ginamaisiais, nepriklausant ar tai mažas, ar didelis žmogus. Žaidimas gan greitas, tą analizavome ir tam ruošėmės.“

Paklaustas apie šiek tiek nusimušusį taikiklį A. Milaknis teigė pats ant savęs pykstantis: „Gal net nesitikėjau tokių progų, tokių laisvų metimų. Visada reikėdavo tuos šansus užsidirbti, išbėgti, o čia tiek daug progų. Buvau gan laisvas, net nežinau, kodėl tie metimai neįkrito.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų