Pralaimėjimu pirmąjį ratą Eurolygoje užbaigė Vitorijos „Baskonia“ (9-8) komanda, kuri svečiuose 67:76 (12:20, 19:26, 17:14, 19:16) neatsilaikė prieš Milano „AX Armani“ (7-10) krepšininkus, kurie šventė trečią pergalę per pastaruosius keturis mačus turnyre.

T. Sedekerskis žaidė 36 minutes ir buvo labai arti dvigubo dublio. Puolėjas pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą (3:14).

Antrajame kėlinyje Ispanijos klubui nesisekė sutramdyti oponentų ir šie po dviejų paeiliui pataikytų tritaškių priekyje buvo jau 16 taškų skirtumu (18:34).

Po didžiosios pertraukos italų persvara tapo rekordine, kai pastarieji spurtavo 11-1 (33:57).

Likęs kėlinys tapo tik formalumu. Nors atstumas tarp komandų sumenko, bet svečiams nepavyko atkurti intrigos – 67:76.

„Baskonia“: Chima Moneke 14 (4/7 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 12 (9 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 10, Matthew Costello 9, Markusas Howardas 7 (1/6 trit.).

„AX Armani“: Nicolo Melli 21 (7/11 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud., 3 blk.), Johannesas Voigtmannas 19 (12 atk. kam., 29 n. b.), Diego Flaccadori 14 (1/6 dvit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Kyle'as Hinesas 8, Stefano Tonutas 7.