Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai.

„Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA.

Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas.

Tada prasidėjo „Arsenal“ šou. 23-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Alexandre’as Lacazette’as, 28-ąją minutę dublį įsirašė A. Ramsey, o 35-ąją valo pavyzdžiu pasekė A. Lacazette’as.

Kai Londono komanda mušė trečiąjį ir ketvirtąjį įvarčius, rezultatyvius perdavimus atliko Mesutas Ozilas.

„Atletico“ namie 2:0 (2:0) buvo stipresnis už Lisabonos „Sporting“.

1-ąją minutę tikslus buvo Koke, 40-ąją – Antoine’as Griezmannas.

Kitose rungtynėse taip pat laimėjo šeimininkai – Romos „Lazio“ 4:2 nugalėjo „Salzburg“, o „RB Leipzig“ – 1:0 Marselio „Olympique“.