REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
82
 „Žalgiris“ – „AS Monaco“   (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ (16-15) kovoje dėl atkrintamųjų iškovojo svarbią pergalę. Rezultatu 79:70 (28:19, 20:22, 17:12, 14:17) jie nukovė Monako „AS Monaco“ (20-11) ekipą.

82

Kauno „Žalgiris“ (16-15) kovoje dėl atkrintamųjų iškovojo svarbią pergalę. Rezultatu 79:70 (28:19, 20:22, 17:12, 14:17) jie nukovė Monako „AS Monaco“ (20-11) ekipą.

REKLAMA

Svečių ekipai atstovaujantis lietuvis Donatas Motiejūnas apžvelgė prastą Monako komandos motyvaciją, tačiau tikslių priežasčių tam nerado.

„Tikrai žaidėme labai prastas varžybas tiek kaip komanda, tiek individualiai. „Žalgiris“ tikrai atrodė žymiai geriau ir nusipelnė pergalės.

Antros jau tokios slogios rungtynės mums, kai, atrodo, nei kažkokios kovos, nei noro nėra, todėl tas rezultatas tikrai nestebina“, – sakė aukštaūgis.

Paklaustas, ar prie tokių komandos nuotaikų galėjo prisidėti ir užtikrinta vieta atkrintamosiose, D. Motiejūnas neigė tokią mintį.

REKLAMA
REKLAMA

„Nemanau, čia yra kiti dalykai. Negalime ateiti su tokia motyvacija, su tokiu nusiteikimu, derinių išpildymu. Visi tokie atsipalaidavę, atrodo, niekas laimėti nenorėjo. (...)

REKLAMA

Visada stengiuosi duoti maksimumą, kad laimėtume, kad eitume į priekį.“

Iš Kauno kilęs krepšininkas neslėpė, kad šiandieną jo viduje vyrauja dvilypės emocijos. Iš vienos pusės, liūdna dėl pralaimėjimo, tačiau džiugu ir dėl puikaus „Žalgirio“ pasirodymo.

„Jie laimėjo visus 50/50 kamuolius, tikrai parodė tiek didesnį norą, tiek didesnį atsidavimą šioms varžyboms. Kai kur ne viskas jiems išėjo, tikrai matėsi ir varžybinio broko tam tikrose situacijose, bet žymiai geriau negu mes atrodė.

REKLAMA
REKLAMA

Liūdna, kad pralaimėjome, bet iš kitos pusės smagu, kad „Žalgiris“ laimėjo. Čia tokios varžybos, kur dvipusiai jausmai“, – atvirtavo jis.

Dabar „AS Monaco“ turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą. Paklaustas, kokie šansai šiemet dar sugrįžti į Kauną finalo ketvertui, D. Motiejūnas sakė, kad noras yra, tačiau žaidimas tiesaus kelio nenutiesia.

„Labai norėčiau grįžti. Kiekvienas žaidėjas turbūt svajoja žaisti tokiame renginyje kaip finalo ketvertas, o ypač, kai tai vyksta Kaune. Tikrai būtų svajonė, bet žiūrint į tai, kaip dabar atrodome, mums nesišviečia.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daugeliui šiose rungtynėse kirbėjo klausimas ne tik dėl „Žalgirio“ pergalės, tačiau ir dėl to, kokie planai yra dėl D. Motiejūno pasirodymo rinktinėje vasarą.

„Kol kas nekalbėjome. Treneris Kazys irgi užimtas yra, sezonas įtemptas. Praeita vasara nebuvo pati sėkmingiausia ir daug klaustukų buvo, tai smagu matyti, kad sezono metu atėjo sėkmė. Suburti tinkami žaidėjai, kurie parodė visai kitą trenerio Kazio pusę.

Tiek man, tiek jam dar yra toli kalbėti apie tai, kas vasarą vyks, nors ta vasara ne už kalnų yra. Manau, pasikalbėsime, kai pasibaigs Eurolyga“, – šį klausimą komentavo krepšininkas.

REKLAMA

Tiek dabar, tiek sezono metu D. Motiejūnas neslepia savo žavesio „Žalgiriui“, todėl natūraliai kyla klausimas, ar aukštaūgis dar norėtų prisijungti prie kauniečių gretų.

„Tikrai taip. Manyčiau, kad šią vasarą labiau tikėtini nei netikėtini tokie dalykai bent jau iš mano pusės. Kuris žaidėjas nenori atstovauti savo komandai?

„Žalgiris“ buvo mano pirmoji meilė, nuo mažens Kaune augau, tai čia yra viena iš svajonių, o ar jai lemta išsipildyti, ar ne, tai ne nuo manęs vieno priklauso. Jei nepavyks, toliau būsiu sirgalius ir toliau palaikysiu“, – kalbėjo D. Motiejūnas.

Paklaustas, ar tokį dalyką lemia atlyginimas, krepšininkas skubėjo paneigti: „ne tik.“

„Jau toks amžius, kiek uždirbta, tiek, dabar norisi ir pasidžiaugti ir meilę atiduoti Kaunui.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų