• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusiais metais irkline valtimi per Atlantą perplaukęs keliautojas Aurimas Valujavičius išvyko į naują savo nuotykį. 

Praėjusiais metais irkline valtimi per Atlantą perplaukęs keliautojas Aurimas Valujavičius išvyko į naują savo nuotykį. 

REKLAMA

„Sveiki visi. Esu Aurimas Valujavičius ir šiandien prasideda vienuoliktoji gyvenimo kelionė, kuri vadinasi „Zelandijos zigzagas“. Šiandien yra kovo 3-ioji. Kelionė prasideda“, – vaizdo įraše sakė A. Valujavičius.

„Šis pusmetis buvo įtempas. Tiek vasara, tiek ruduo, tiek žiema. Laivo statybos, filmo kūrimas, o dabar galima pasilepinti ir skristi į Naująją Zelandiją.

(...)Šiaip pavargau turbūt labiausiai nuo žmonių, o darbai kaip darbai. Per šį pusmetį žmonės mane išsunkė, tai, manau, N. Zelandijoje pavyks atsikvėpti“, – pridūrė jis.

A. Valujavičius naujuoju savo iššūkiu pasirinko Naująją Zelandiją. Ten jis sės ant dviračio, kuriuo sieks apvažiuoti visą šalį.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip jau anksčiau yra minėjęs lietuvis, visą maršrutą sudarys daugiau 8000 km. Jį sudarys ir kalnai, ir lygumos, ir ledynai, ir kelias per kitus gražius objektus, tad nuotykių tikrai bus pakankamai.

Kelionė prasidės jau artimiausiu metu, o finišas numatomas daugmaž rugpjūčio mėnesį ar rugsėjo pradžioje.

Priminsime, kad praėjusiais metais perplaukęs Atlanto vandenyną Aurimas tapo pirmuoju lietuviu, kuris tai padarė irkline valtimi ir trečiuoju tokiu žmogumi pasaulyje.

žmogus daro kas jam patinka ir todel ji reiketu smerkti, absurdas
Šitas beprotis sava mirčia nemis jis ieško savo gyvenimo galo o kas tam vėplai nei boba nei vaikai gal jis šešespalvis na vaivorykštinis bėda ir vargas tėvams.
Bobu siam ciudai nereikia,zmones uzkniso,matyt jobnutas per kumpala sis tipelis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų