Įtemptoje antroje rungtynių pusėje vykusioje kovoje Madride 90:85 (30:13; 22:17; 16:25; 22:30) pergalę pasiekė „Real“ (19/3), kuri įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (12/10) ekipą.

Igno Brazdeikio atstovaujamą klubą į priekį vedė Kostas Papanikolaou, kuri surinko 25 taškus ir 5 atkovotus kamuolius.

Tuo tarpu karališkojo klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Džananas Musa, kurio sąskaitoje – 20 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Ignas Brazdeikis šias rungtynes pradėjo startiniame penkete ir pelnė 4 taškus.

Eurolygos čempionai dominuoti ėmė jau pirmajame kėlinyje. Spurtas 18-2 leido susikrauti dviženklį pranašumą (9:22), o dar nesibaigus kėliniui ekipas skyrė ir 19 taškų (11:30).

Prieš didžiąją pertrauką situacija ant parketo nesikeitė. Visiškai dominavę aikštės šeimininkai ir toliau didino persvarą (26:50). Antroje susitikimo dalyje atsigavimo ženklus ėmė rodyti svečiai iš Graikijos. Trečiajame ketvirtyje deficitą šie nurėžė beveik perpus (51:64), o prasidėjus ketvirtam iš jo teliko 7 taškai (61:68).

Likus žaisti 42 sekundes, tritaškį smeigęs Kostas Papanikolaou skirtumą mažino dar labiau (83:86). Nors netrukus taškais atsakė Facundo Campazzo, bet skolingas neliko ir Nazas Mitrou-Longas (85:88).

Likus 9 sekundėms, F.Campazzo pataikė du baudų metimus, o graikai paprašė minutės pertraukėlės (85:90). Po jos aikštės šeimininkai suskubo prasižengti, tačiau svečiai nepasinaudojo puikia proga sumažinti deficito – Shaquielle'as McKissicas dukart prametė nuo baudų metimo linijos ir šansų išsigelbėti nebeliko – 85:90.

„Real“: Džananas Musa 20, Mario Hezonja 16, Gabrielis Deckas 14, Facundo Campazzo 12 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld., 21 n.b.), Alberto Abalde 8.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 25 (6/8 trit.), Alecas Petersas 12, Luke‘as Sikma 10 (10 atk. kam.), Shaquielle‘as McKissicas 9, Thomasas Walkupas 7 (1/6 trit., 5 atk. kam.).