NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ antrąjį vakarą iš eilės stojo į kovą. Po atkaklios kovos „Kings“ krepšininkai 106:115 (26:35; 31:37; 31:25; 18:18) nusileido šeimininkams Atlantos „Hawks“.

D. Sabonis per 34 žaidimo minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir perdavė 7 rezultatyvius perdavimus, taip įsirašydamas dvigubą dublį. Šiose rungtynėse lietuvis užfiksavo asmeninį karjeros rekordą atkovodamas 4000-ąjį kamuolį NBA lygoje.

„Kings“ įžengė į ketvirtą kėlinį atsilikdama devyniais taškais, bet per likusį laiką nebuvo  nepriartėjusi arčiau nei septyni. Įpusėjus ketvirtam kėliniui Atlantos krepšininkai didino persvarą 107:95.

Sakramento ekipa rungtyniavo antrą vakarą išvykoje, o šias rungtynes pradėjo vakarų konferencijoje užimdama trečią vietą. Nepaisant nuovargio po rungtynių  vykusių praėjusį vakarą „Kings“ pataikė 46,1%, įskaitant 30% tritaškius.

Penktadienį D. Sabonio kariauna susitinka su Bostono krepšininkais, tuo tarpu „Hawks“ vyks aiškintis reikalų į Hiustoną.

„Hawks“: Trae Youngas 35 (7 rez. perd., 4 kld.), Dejounte Murray 15 (4 rez. perd., 3 rez. perd.), De'Andre Hunteris 13 (10 atk. kam., 3 rez. perd.), A.J. Griffinas 12 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Clintas Capela 11 (14 atk. kam., 3 blok.).

„Kings“: Malikas Monkas 27 (4 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Domantas Sabonis 15 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Huerteris 13 (5 rez. perd., 4 atk. kam.), Trey Lylesas 12 (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 8 (7 atk. kam.).