12
Rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Belgijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės F grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus.

12

Michy Batshuayi jau 1-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Kanados rinktinės vartų sargas Milano Borjano rankose. Jonathanas Davidas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Alphonso Daviesui 10-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Richie Laryea 13-ąją minutę atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. M. Batshuayi 23-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš skersinio.

Atiba Hutchinsonas 27-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Jonathanas Davidas 31-ąją minutę pasitaisęs kamuolį atliko smūgį, tačiau smūgį sėkmingai blokavo varžovas. M. Batshuayi 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jonathanas Davidas 48-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų. Amadou Onana 53-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis buvo labai netikslus. Tajonas Buchananas 63-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

J. Davido 77-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko. Cyle Larinas 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas. Kevinas de Bruyne 86-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Kitas rungtynes Belgija žais lapkričio 27-ą dieną prieš Maroką, o Kanada tą pačią dieną susikaus su Kroatija.