Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (3/6) ekipa, kuri namuose po pratęsimo 88:85 (12:21, 26:20, 29:21, 9:14, 12:9) palaužė Bolonijos „Virtus“ (4/5) komandą.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 4/5 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, bet prasižengė 1 kartą.

Marius Grigonis nežaidė dėl nugaros traumos.

„Panathinaikos“ klube nesulaikomas buvo Derrickas Williamsas, įmetęs 26 taškus ir pratęsimo pabaigoje jis pataikė kertinį tritaškį.

Pagrindiniame laike likus daugiau nei minutei Milošas Teodosičius tritaškiu išvedė „Virtus“ į priekį dviem taškais. Po to per likusį ketvirtojo kėlinio laiką taškus įmetė tik Parisas Lee, kurio dvitaškis likus 10 sekundžių lėmė pratęsimą.

Pratęsime likus 21 sekundei „Virtus“ po Iffe Lundergo taškų buvo priekyje 85:83.

Po šešių sekundžių D.Williamsas išvedė „Panathinaikos“ į priekį tolimu metimu. Kitoje atakoje „Virtus“ suklydo ir graikai pergalės nepaleido.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 26 (5/8 trit., 8 atk. kam.), Nate Woltersas 18 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Paris Lee 15, Dwayne Baconas 14 (3/11 dvit.), Artūras Gudaitis 10, Georgiosas Papagiannis 2 (4 atk. kam.), Mateušas Ponitka 2 (4 atk. kam.).

„Virtus“: Mouhammadou Jaitehas 20 (7/13 dvit., 10 atk. kam.), Semi Ojeleye 19 (5 atk. kam.), Gabrielis Lundbergas 14 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Milošas Teodošičius 12 (5 rez. perd.), Danielius Hackettas 11, Jordanas Mickey 5 (10 atk. kam.), Ismaelas Bako 2.