Antradienio lietuvių olimpiečių startai: Rapšio laukia finalas, o Šidlauskas startuos dar vienoje rungtyje Transliacijų tvarkaraštis

Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse savo kovas antradienį pratęs lietuvių plaukikai. Dano Rapšio laukia finalas stipriausioje jo rungtyje – 200 m laisvuoju stiliumi plaukime. Tuo tarpu 100 m krūtine plaukęs ir finalo nepasiekęs Andrius Šidlauskas antradienį startuos kitoje rungtyje – 200 m plaukimo krūtine.

Olimpiečius palaikyti bei transliacijas sekti žiūrovai kviečiami per TV3 ir TV6, o internetu – ir naujienų portale tv3.lt.

Svarbiausi antradienio (07-27) lietuvių pasirodymai per TV3:

04.30-06.20 val. Plaukimas. Dalyvauja – Danas Rapšys (numatoma – 04.43 val.).

Sekmadienį 200 m laisvu stiliumi plaukęs D. Rapšys sublizgėjo – stipriausioje savo rungtyje jis finišavo antras ir pateko į kitą etapą. Pirmadienio naktį plaukikas pasirodė pusfinalyje. Siekiant ir toliau tęsti kovą Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse, Danas turėjo patekti į 8-tuką geriausiai pasirodžiusiųjų. Savo tikslą plaukikas pasiekė – užėmė trečiąją vietą ir jau šią naktį pasirodys finale.

D. Rapšio finalinio plaukimo pakartojimą žiūrovai kviečiami stebėti per TV6 nuo 13.50 val.

13.20-14.30 val. Plaukimas. Dalyvauja – Andrius Šidlauskas.

Praėjusią savaitę plaukikas A. Šidlauskas prasibrovė į 100 m plaukimo krūtine pusfinalį, tačiau į finalą vis dėlto nepateko. Nepaisant to, Tokijo vasaros olimpinių žaidynių debiutanto laukia kitos rungtys. Antradienį plaukikas pasirodys 200 m plaukimo krūtine rungtyje.

Svarbiausi antradienio (07-27) lietuvių pasirodymai per TV6:

13.50-14.10 val. Plaukimas (kartojimas). Dalyvauja – Danas Rapšys.

D. Rapšio 200 m laisvu stiliumi plaukimo Tokijo vasaros olimpinių žaidynių finale pakartojimas.

Kitos aktualios transliacijos:

Žiūrovai kviečiami stebėti ir kitas transliacijas, kurių metu – lemiamos ar daugybės dėmesio sulaukiančios kovos. Šiais metais Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse pirmąkart debiutavo kelios sporto rūšys, tarp kurių – ir 3x3 krepšinio varžybos.

Antradienį žiūrovai bus kviečiami išvysti tiek vyrų, tiek moterų 3x3 krepšinio rungtynių ketvirtfinalius. Taip pat laukia medaliai moterų sinchroninių šuolių į vandenį bei moterų kalnų dviračių sporto finaluose. Galiausiai, žiūrovai kviečiami pamatyti ir dėmesį traukiantį moterų komandinės gimnastikos finalą, kuriame favorite laikoma JAV komanda su ypatingai stipria savo atstove Simone Biles.

 

TV3:

09.00-10.00 val. – Šuoliai į vandenį (moterys). Finalas.

12.00-12.50 val. – 3x3 krepšinis (vyrai). Dalyvauja – Serbija-ROC; Latvija – Nyderlandai.

TV6:

09.00-11.00 val. – Kalnų dviračių sportas (moterys). Finalas.

14.30-16.45 val. – 3x3 krepšinis. Moterų ir vyrų ketvirtfinaliai.

14.20-16.00 val. – Gimnastika. Moterų komandinis finalas.

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus lietuvių olimpiečių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020 .


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų