Turine (Italija) tęsiasi baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Jame žaidžia 8 geriausi sezono tenisininkai.

„Raudonojoje“ grupėje antrą vietą ir kelialapį į pusfinalį užsitikrino vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3). Ketvirtadienį jis iškovojo antrąją pergalę turnyre, kai vos per 64 minutes 6:2, 6:4 nugalėjo visus tris mačus pralaimėjusį lenką Hubertą Hurkaczą (ATP-9). Tai buvo antra vokiečio pergalė prieš lenką iš tiek pat galimų.

A.Zverevas mačą pradėjo spurtu 4:0, o setą galėjo užbaigti jau septintajame geime, jei būtų realizavęs „break pointą“. Antrajame sete H.Hurkaczas ilgiau priešinosi varžovui. Septintajame geime lenkas neutralizavo „break pointą“, o palūžo tik devintajame geime, pralaimėdamas savo padavimų seriją. A.Zverevas šiame mače laimėjo 86 proc. pirmaisiais padavimais įžaistų kamuoliukų ir nesuteikė varžovui nė vieno „break pointo“.

Jau aišku, kad A.Zverevo pusfinalyje lauks serbas Novakas Djokovičius (ATP-1). Per paskutinius 3 metus vokietis tik sykį nugalėjo serbą, bet tai padarė ne bet kur, o Tokijo olimpiados pusfinalyje, sudaužydamas serbo auksines viltis. Tiesa, N.Djokovičiui pavyko pasiekti revanšą „US Open“ pusfinalyje, kai jis laimėjo 5 setų mūšį.

„Raudonojoje“ grupėje ketvirtadienį dar susitiks rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2) ir italas Jannikas Sinneris (ATP-11), bet šis mačas jau nieko nereikš. Rusas yra užsitikrinęs pirmą vietą grupėje, o J.Sinneris garantuotai liks trečias.